DAĞCILARDAN 3 BİN 756 METREDE EVLİLİK TEKLİFİ

DAĞCILARDAN 3 BİN 756 METREDE EVLİLİK TEKLİFİ

DENDAK Yönetim Kurulu üyesi ve Dağcılık federasyonu Denizli İl Temsilcisi Taylan Özgür, sporcu arkadaşlarından Hatice Çimen’e Türkiye’nin en zor dağlarından biri sayılan olan 3 bin 756 rakımlı Niğde Aladağlardaki “Demirkazık” zirvesinde evlilik teklifinde bulundu.

Denizli Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (DENDAK ), Türkiye’nin önemli zirvelerinden olan Aladağlar-Demirkazık zirvesine tırmandı. Etkinliğin belki de en önemli, heyecanlı zamanı dağın zirvesi olan 3 bin 756 rakımlı noktada gerçekleşen evlenme teklifi oldu. DENDAK Yönetim Kurulu üyesi ve Dağcılık federasyonu Denizli İl Temsilcisi Taylan Özgür, sporcu arkadaşlarından Hatice Çimen’e Türkiye’nin en zor dağlarından biri sayılan Niğde Aladağlardaki ‘Demirkazık’ zirvesinde evlilik teklifinde bulundu.

Teklifte ‘evet’ yanıtını alan Özgür, o anları şu şekilde aktardı: “Ekipte heyecanını ve Mutluluğu ayrıca zirve yapacak biri daha vardı o da Hatice’ydi. Ona yapacak olduğum evlilik teklifini bu zirveye planlamıştım ve tüm tırmanış faaliyetinin sorunsuz gerçekleşmesiyle de bu amacıma ulaşmış oldum.

Zirvede herkes mutlu ama biz daha da mutluyduk. Bu çok sevdiğim zirve böylelikle benim için bir ömür boyu unutulmaz hale gelmiş oldu. Sonrasında da ekip olarak birbirimizi kutlama ve zirve defterinin yazılıp imzalanması ile fotoğraf çekimlerinin sonrasında inişe geçtik” dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221