HARBİYE’DE SILA TUTULMASI

Kerki ve Solfej’in düzenlediği konserler kapsamında Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava'da sahneye çıkan Denizlili ünlü sanatçı Sıla, altıncı gününde yine hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sıla, konserin 21. yüzyılın en uzun Kanlı Ay tutulmasına denk gelmesine; “Kanlı Ay tutulması falan bizi bozamaz” dedi.

HARBİYE’DE SILA TUTULMASI

‘On’dan Kalan Şarkılar’ konseptiyle büyük beğeni toplayan Denizlili ünlü sanatçı Sıla, Harbiye serisine hız kesmeden devam ediyor.

Hem göze hem de kulağa hitap eden sanatçı, konserin ilk bölümünde a46 Maison model mor renkli elbiseyle sahneye çıkarken, ikinci yarıda ise siyah ve mavi karışımı Douze Studio giydi. Biletlerin günler öncesinden tükendiği gecede Harbiye tıklım tıklım doluydu.

HAKEMLERE FRİKİK ESPİRİSİ
Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu ve başta Cüneyt Çakır, Fırat Aydınus, Bülent Yıldırım ile Mete Kalkavan gibi 25 hakem de Sıla’yı dinlemeye geldi.

Hakemlere ‘hoş geldin’ diyen Sıla, “Frikik verme gibi durumum olursa, ekrandan önce siz bakın istiyorum” diyerek takıldı. Hareketli parçalarda ise Türkiye’yi yurt dışında başarıyla temsil eden Cüneyt Çakır ve Fırat Aydınus ayağa kalkarak, Sıla’ya eşlik etti.

KANLI AY TUTULMASI BİZİ BOZAMAZ”

Konser sırasında ise,  21. yüzyılın en uzun Kanlı Ay tutulması denk gelmesi üzerine Sıla da es geçmedi.

Sanatçı, “Kanlı Ay tutulması falan bizi bozamaz” diyerek, sevilen şarkılarını seslendirmeye devam etti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 23:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER