MERAL AKŞENER DENİZLİ'YE GELİYOR

MERAL AKŞENER DENİZLİ'YE GELİYOR

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Denizli ziyaret programı netleşti. Akşener, 12 Ocak Cuma günü Denizli’ye gelecek. Akşener’in programında İYİ Parti İl Binası’nın açılışı ve bir dizi ziyaret var.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, teşkilatlanmasını tamamlayan, parti merkezini de oluşturan Denizli teşkilatına moral ziyareti yapmaya hazırlanıyor. Akşener’in Denizli programının detayları da netleşti. 12 Ocak Cuma günü Denizli’ye gelecek olan Meral Akşener, hazırlıkları tamamlanmak üzere olan İYİ Parti Denizli İl Merkezi’nin açılışını gerçekleştirecek. Denizli teşkilatları ile bir araya gelecek olan İYİ Parti Lideri Akşener, bazı ziyaret ve temaslarda da bulunacak.

“TÜM VATANDAŞLARIMIZ DAVETLİ”
Akşener’in Denizli ziyaretini değerlendiren İYİ Parti İl Başkanı Yasin Öztürk, bu özel buluşmaya tüm Denizlilileri davet ettiklerini söyledi. Öztürk, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in Denizli ziyareti tam bir şölen havasında gerçekleşecek. İl Merkezimizin açılışını yapacak olan Akşener, vatandaşlarımızla da buluşacak” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER