MİSS TURKEY’DE DENİZLİLİ GÜZEL!

Bu yıl Hilton Hotel'de gerçekleşecek olan Miss Turkey 2018 finalistleri belli oldu. Kampa giren 20 aday birincilik tacını takmak için mücadele edecek. Güzeller içerisinde Denizlili güzel Gülsüm İlayda Özülke de bulunuyor.

MissTurkey Org. 1980 yılından beri "Miss World", "MissUniverse", "MissSupranational" ve "Miss International" yarışmalarının Türkiye lisans sahibi. "MissTurkey" yarışması dereceye giren dört güzelini, ülkesini temsil etmek amacıyla dünyanın çeşitli yerlerinde düzenlenen bu yarışmalara gönderiyor. Miss Turkey Organisation’ın amacı Türk insanının özelliklerini ve imajını dünyaya en güzel şekilde anlatmak.

MissTurkey 2018'in elemeleri günler önce başladı. Kampa giren kızlardan önce yarı finalistler belirlendi. Ardından 20 güzel finale kalmaya hak kazandı. 20 güzel arasında bir de Denizli doğumlu Gülsüm İlayda Özülke bulunuyor. 1,76 boyunda. Girne Amerikan Üniversitesi, Beşeri Bilimler Fakültesi, İngiliz Dili Ve Edebiyatı Bölümü, 3. sınıf öğrencisi olan 21 yaşındaki Özülke öne çıkan güzeller arasında yerini aldı.

CANSU KARACIK

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2018, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER