Nefise ve İbrahim dünya evine girdi

DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi’nde Spor Muhabiri olarak görev yapan İbrahim Alayont, AYDEM Çağrı Merkezi’nde görevli Nefise Ahat’la DEDA Garden Düğün Salonu’nda yapılan rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi.

Nefise ve İbrahim dünya evine girdi

Durdu ve Ahmet Alayont çiftinin DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nde Spor Muhabiri olarak çalışan oğulları İbrahim Alayont ile Gülistan ve Yalçın çiftinin AYDEM Çağrı Merkezi’nde görevli kızları Nefise Ahat’la hayatını birleştirdi.

İbrahim ve Nefise için DEDA Garden Düğün Salonu’nda düğün töreni yapıldı.

Düğüne; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, Denizlispor Kulübü eski Başkanı Mustafa Üstek, DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi çalışanları, Ahat ve Alayont ailelerinin yakınları, dostları ve akrabaları katıldı.

Nefise ve İbrahim’in nikahını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıyarken; Nevzat Ahat, Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, Denizlispor Asbaşkanı Taner Atilla, Denizlispor Kulübü eski Başkanı Mustafa Üstek, Denizlisporlu Yönetici Veli Acar çiftin bu mutlu gününe şahitlik ettiler.

Genç çift, mutluluklarını paylaşan konuklarıyla nikah töreninden sonra gecenin ilerleyen saatine kadar eğlendiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211