ÖZDAMAR VE BOYACIOĞLU AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Volkan Elektrik’in Sahibi Ali Karakaş’ın torunu, Mustafa ve Hacer Özdamar çiftinin oğulları Ali Özdamar ile Yusuf ve Zübeyde Boyacıoğlu çiftinin kızları Merve Boyacıoğlu rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. Genç çifti mutlu günlerinde sevenleri de yalnız bırakmadı.

Volkan Elektrik’in Sahibi Ali Karakaş’ın torunu, Esnaf Mustafa Özdamar ve Ev Hanımı Hacer Özdamar çiftinin oğulları Elektrik-Elektronik Mühendisi Ali Özdamar ile Emekli Tekstilci Yusuf Boyacıoğlu ve Ev Hanımı Zübeyde Boyacıoğlu çiftinin kızları Anaokul Öğretmeni Merve Boyacıoğlu mutluluğa yelken açtı, dillere destan bir düğünle evlendi.

Kültür Sitesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğüne; Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, çiftin akrabaları, dostları ve davetliler katıldı.

Genç çiftin aileleri, davetlileri kapıda karşıladı.

İlahi ve dualar eşliğindeki yemeğin ardından nikahı kıyılan çifte; Şeref Karakaş, İsmail Karakaş, Emin Boyacıoğlu ve Sevde Boyacıoğlu şahitlik etti.

NİKAHI BAŞKAN ZOLAN KIYDI

Merve ve Ali çiftinin nikahını ise Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı.

Davetliler önünde çifti bir ömür boyunca eş ilan edecek olan nikah defterini, imzaların atılmasının ardından çifte teslim eden Başkan Zolan, Merve ve Ali çiftine bir ömür boyu mutluluklar diledi.

SERDAR KİRİŞ 

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205