ŞALLI VE ABAZOĞLU PAMUKKALE'YE HAYRAN KALDI

ŞALLI VE ABAZOĞLU PAMUKKALE'YE HAYRAN KALDI

Forum Çamlık tarafından düzenlenen, ‘Forum Fashion Week’ etkinliğine katılmak amacıyla Denizli’ye gelen Moda Tasarımcısı Cengiz Abazoğlu ve Model, Sunucu Ve Pilates Eğitmeni Ebru Şallı, Pamukkale’ye hayranlıklarını gizleyemedi. Ünlü Moda Tasarımcısı “Pamukkale’ye hayran kaldım” derken; Şallı ise “Pamukkale Travertenleri’nde bile pilates yaptım. Gayet keyifliydi”  diye konuştu.

Forum Fashion Week etkinliklerinin 6’ncısı Forum Çamlık’ta gerçekleşti. Fashion Week etkinlikleri kapsamında modanın ünlü isimleri Denizli’deydi.  Denizli’yi gezen ünlü isimler Forum Çamlık’ta vatandaşla bir araya geldi. Moda haftası etkinliklerinin 2 günlük programında birinci gün İvana Sert’i ağırlayan Denizli, ikinci günde Moda Tasarımcısı Cengiz Abazoğlu ile Ebru Şallı’yı konuk etti. Forum Çamlık’ta gerçekleştirilen söyleşiye Denizli halkı yoğun ilgi gösterdi.  Söyleşide, Moda Tasarımcısı Cengiz Abazoğlu modaya dair ipuçları verirken; Ebru Şallı günlük yapılabilecek pilates hareketlerini uygulamalı olarak gösterdi. Söyleşide Denizlililerle buluşan ünlü çift, UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Pamukkale ve travertenlere hayranlıklarını gizleyemedi.

ABAZOĞLU; “PAMUKKALE’DE ÇEKİMLER YAPMAK İSTİYORUM”

Etkinlikte konuşan ünlü Moda Tasarımcısı Cengiz Abazoğlu ve Ebru Şallı Pamukkale’yi gezdiklerini ve hayran kaldıklarını söyledi.  Abazoğlu; “ Denizli’de çok güzel ağırlandık. Kaldığımız otelde şahane bir kahvaltı ettik.  Pamukkale’ye ilk defa geldim. Pamukkale’ye hayran kaldım. En kısa sürede Pamukkale’de çekimler yapmak istiyorum” dedi. Pilatesi ve sporu yaşam biçimi haline getiren ve bu anlamda özellikle bayanlara örnek teşkil eden Model, Sunucu Ve Pilates Eğitmeni Ebru Şallı, “Pamukkale Travertenleri’nde bile pilates yaptım. Gayet keyifliydi” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER