SILA SEVGİSİ KONSER ALANINA SIĞMADI

“Güz Konserleri’ kapsamında İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan Denizlili ünlü popçu Sıla, konser alanını dolduran binlerce hayranına seslenerek; “İzmir benim için çok özel bir şehir. Bu topraklarda olunca kendimi çok iyi hissediyorum” dedi.

SILA SEVGİSİ KONSER ALANINA SIĞMADI

Yaz sezonu boyunca ‘Ondan Kalan Şarkılar’ konsepti ile Türkiye'yi karış karış dolaşan başarılı popçu Sıla, Kerki ve Solfej işbirliği ile düzenlenen ‘Güz Konserleri’ kapsamında İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı. Haftalar öncesinden biletleri tükenen etkinlikte; ünlü popçunun hayranları, konserden saatler önce etkinlik alanına gelerek kapıda uzun kuyruklar oluşturdu.

Sıla, konser alanını dolduran binlerce hayranını “İzmir benim için çok özel bir şehir. Bu topraklarda olunca kendimi çok iyi hissediyorum. Dün hava şartlarından dolayı konserimizi ertelemek zorunda kaldık ancak her işte bir hayır vardır. Sonbaharın cilvesi işte... Kusurumuza bakmayın.

Hepiniz hoş geldiniz. Hazır olun, bu gece çok eğleneceğiz. Bu gece burada dört mevsimi birden yaşayacağız”’ sözleriyle selamlarken, sahnedeki sempatik ve mütevazı halleriyle büyük beğeni topladı.

“BU GECE HEP BİRLİKTE BURAYI SALLAYALIM”
Her zaman olduğu gibi konserini bekâr, platonik, kavuştular, daraldılar, ayrıldılar ve parti şarkıları olmak üzere altıya ayıran başarılı popçu, “Partili şarkılara geldiğimizde kimsenin yerinde oturmasını istemiyorum. Bu gece hep birlikte burayı sallayalım” sözleri ile seyircilerin coşkusunu ikiye katladı. Kıyafetleri ve güzelliği ile de geceye damgasını vurmayı başaran Sıla, konserinin sonunda “Bu gece bizi dinlemeye geldiğiniz için çok teşekkür ederiz, Biz 5 ve 6 Ekim'de yine bu sahnede olacağız. Bir maniniz yoksa bekleriz” diyerek müzikseverleri muhteşem gecenin tekrarına davet etti.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER