Eğitim alanındaki yatırım ve projeleri ile takdir toplayan Merkezefendi Belediyesi, başarılı bir projenin daha altına imza attı. Merkezefendi Belediyesi Kent Tiyatrosu tarafından, 6-12 yaş arası çocuklara ücretsiz verilen yaratıcı drama kursunda eğitim gören öğrenciler sergiledikleri 4 farklı oyun ile sahnede performans sergiledi. Öğrencilerin sahnede sergiledikleri performansın ardından sertifika töreni gerçekleştirildi. Düzenlenen törende öğrencilere başarı sertifikaları Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan tarafından verildi. Kursa katılımından dolayı 87 kursiyer sertifikasını alarak mezun oldu.

"Toplumsal dayanışmanın zirveye ulaştığı bir bayrama daha kavuşuyoruz" "Toplumsal dayanışmanın zirveye ulaştığı bir bayrama daha kavuşuyoruz"

“SANATLA İÇ İÇE BİR MERKEZEFENDİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi Kent Tiyatro’muzun yaratıcı drama kursunda eğitim alan çocuklarımızın yıl sonu gösterisine katıldık. Minik sanatçılarımızı sahnedeki performansları ve enerjileri için tebrik ediyor, yediden yetmişe herkesin sanatla iç içe olduğu bir Merkezefendi için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.