Merkezefendi Belediyesi, Kahramanmaraş’ta yaşanan ve birçok ilde can kaybı ve yıkıma neden olan depremden etkilenen vatandaşlar için insanı yaşam malzemesi noktasında yardım kampanyası başlattı. Denizlili duyarlı vatandaşlar tarafından gün boyunca belirtilen teslim noktalarına, deprem bölgesine ulaştırılması için insanı yaşam malzemeleri getirildi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da Sümer Mahallesi’nde bulunan Nergis Toplantı ve Düğün Salonu’nda yürütülen yardım toplama çalışmalarını Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Atıcı Bakcan ile Fatih Coşkun ve meclis üyeleriyle birlikte yerinde inceledi. Teslim edilen malzemeler doğru yerlere doğru şekilde ulaştırılması için ekipler tarafından büyük bir titizlikle tasnif ediliyor. Malzemelerin araçlara yüklenmesiyle birlikte depremden etkilenen afetzedeler için ilk konvoy yola çıktı.

“DAYANIŞMA GÖSTEREN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER”

Kadın hırsızlar mahallenin korkulu rüyası oldu Kadın hırsızlar mahallenin korkulu rüyası oldu

Duyarlılık göstererek, bu yardım kampanyasında yer alan tüm Denizlililere teşekkür eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Çağrımız üzerine bizlere getirdiğiniz malzemeleri ulaştırmak için Nergis Toplantı ve Düğün Salonu’ndayız. Yardım malzemelerini taşıyan ilk konvoyumuz yola çıktı. Malzemelerin hızlı ve güvenli bir şekilde deprem bölgelerine ulaşmasını, afetzedelerimizin yaralarını sarmasını diliyorum. Dayanışma gösteren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız. Bu felaketi de hep birlikte, el ele vererek atlatacağız. Allah tüm zorda olanların yardımcısı olsun” diye konuştu.