Afetzede çocukların yaraları sporla sarılacak Afetzede çocukların yaraları sporla sarılacak

MHP Denizli Birinci Sıra Milletvekili Adayı Ferudun Üna,l 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. İlçe ziyaretlerinde yoğun ilgi ile karşılanan MHP’li Ünal, halkın 14 Mayıs’ta tercihinin Cumhur İttifakı olacağını söyledi.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri için çalışmalarını sürdüren MHP Denizli Birinci Sıra Milletvekili Adayı İş İnsanı Ferudun Ünal, seçim çalışmalarına ilçe ziyaretleriyle sürdürüyor.

İlçelerde yoğun ilgiyle karşılanan MHP Denizli Milletvekili Adayı Ferudun Ünal, hem vatandaşların sorunlarını dinlediklerini hem de çözüm önerilerini sunduklarını ifade etti. Ülkenin temel taşı olan MHP’ye ilgi ve alakanın yoğun olduğuna işaret eden Ünal; “14 Mayıs seçimleri için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gittiğimiz her yerde yoğun ilgili ve alaka görüyoruz. Bunun için vatandaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Ziyaretlerimizde yapılan yatırımları ve yapılacak olan yatırımları vatandaşlara anlatıyoruz. Milletimiz ülkemiz üzerinde oynanan oyunları net bir şekilde görüyor. 14 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı büyük bir zaferle yeniden sandıktan çıkacak ve milletimize hizmetini sürdürecektir” dedi.