Buldan’da çiftçiler yağmur duasına çıktı Buldan’da çiftçiler yağmur duasına çıktı

31 Mart Yerel Seçimleriyle ilgili olarak iş dünyasından açıklamalar gelmeye devam ediyor. Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan’da yaptığı yazılı açıklama ile seçim sonuçlarını değerlendirdi ve seçilen belediye başkanlarını tebrik etti.

Erdoğan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Ülkemiz, bir demokrasi sınavını daha barış ve huzur içinde, büyük bir olgunlukla geride bırakmıştır. Sandığa giderek iradesini ortaya koyan ve yaşadığı yerin yönetimini uygun gördüğü adaya emanet eden milletimizin kararı, başımızın tacıdır. Bu seçimin elbet bir kazananı olacaktı… Sonuç itibarıyla, her zamanki gibi tercihlerinden hiçbir zaman tereddüt etmediğimiz ve hep güvendiğimiz insanımızın feraseti galip gelmiştir; gerçek kazanan her seçimde olduğu gibi yine elbette demokrasimiz, ülkemiz ve milletimiz olmuştur. Görevini tamamlayan başkanlarımıza hizmetleri için teşekkür ediyor, seçilen belediye başkanlarımızı ise tebrik ediyor ve görevlerinde başarılar diliyoruz. Hayırlı ve uğurlu olsun. Denizli Ticaret Odası olarak Denizli’miz ve vatandaşımız için var gücümüzle, el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. Seçimler sona erdi, millet kararını verdi. Şimdi artık seçim değil geçim zamanı! Herkes, hepimiz bir an önce işine gücüne geri dönmeli; dört elle sarılmalı. Çalışmalı, üretmeli, ihraç etmeli, ticaret yapmalı, kazanmalı kazandırmalı. Ancak böylelikle daha büyük ve daha güçlü bir Denizli olabiliriz.

Ekonomide, yapılacak çok iş var… Yerel seçimlerimizin geride kalmasıyla, 4 yıllık seçimsiz bir dönem başladı; bu süre, bu işleri yapmak adına ülkemiz için önemli bir fırsattır” dedi.