İnamlık ve ekibi, son olarak Nikfer Mahallesi Pazar Yeri esnafını ziyaret ederek esnafla ve vatandaşlarla sıcak bir diyalog kurdu. Vatandaşların yoğun ilgisi ve olumlu tepkileri, İnamlık’ın samimiyeti ve projelerine duyulan güvenin bir yansıması olarak görülüyor.

Başkan adayı İnamlık, yaptığı açıklamada, “Halkımızın beklentileri doğrultusunda projelerimizi şekillendiriyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak hayata geçireceğimiz projelerle, ilçemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz. Nikfer Sanayi sitesi ve üst yapısı yenileme projemizle mahallemizin önemli bir talebini de çözmüş olacağız. Esnaflarımızın dün olduğu gibi bugün de her zaman yanlarındayız. Sizlerin destekleri ile Tavas'ı daha da ileriye taşıyacağız.

Başkan Çavuşoğlu’ndan "23 Nisan" mesajı Başkan Çavuşoğlu’ndan "23 Nisan" mesajı

İlçemizin ekonomisine katkıda bulunan esnaflarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum. Kıymetli esnaflarımızın kazançlarının bereketli olmasını diliyor, güler yüzlü ve samimi sohbetlerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. (İHA)