14 Şubat Sevgililer Günü’nü dans ederek kutladılar

Denizli’de eğitim veren El Mundo Dans Stüdyosu, ‘14 Şubat Sevgililer Günü’ nedeniyle dans gecesi etkinliği düzenledi. Gecede dans eğitimi alan yaklaşık 100 kursiyer, Sevgililer Günü’nü dans ederek kutladı.

El Mundo Dans Stüdyosu öncülüğünde ’14 Şubat Sevgililer Günü’ için dans gecesi düzenlendi. Denizli’de eğitim veren dans okulunun etkinliğine Aydın’da eğitim veren bir dans okulu da kursiyerleri ile birlikte katıldı. Gecede dans eğitimi alan yaklaşık 100 kursiyer, ‘Sevgililer Günü’nü dans ederek kutladı. Gecede konuşan Dans Eğitmeni Anıl Şeker; “Biz El Mundo Dans Stüdyosu olarak özel ve anlamlı gecelerde dans geceleri yapmayı çok seviyoruz. Daha önce de Diğer dans okulları ile beraber dans geceleri yapmıştık. Bu geceyi de kendimiz için yapmak istedik. Tabi yine diğer dans okullarımızın katılımı ile güzel geceye imza attık. Sevgililer Günü’nde güzel bir konsept ile hep birlikte aşk ve sevgi ile dans edelim istedik. Kendi öğrencilerimizi düzenlediğimiz dans gecelerinde dans ederken görmek de kesinlikle çok büyük bir mutluluk. Çünkü bu iş inanın parayla pulla yapılacak bir iş değil. Tamamen manevi duygularla yapılacak bir iş. O yüzden emek harcayıp Latin Dansı’nı öğrettiğimiz öğrencilerimizin dans edebildiklerini görmek bizim için çok büyük bir mutluluk. Ayrıca biz dernek ve vakıflara yardım gecelerini El Mundo Dans Stüdyosu önderliğinde ama bütün dans okullarının katılımıyla yapıyoruz. Ve gerek vakıflardan gerekse derneklerden de bu konuyla ilgili çok güzel geri dönüşler alıyoruz. En kısa sürede de tekrar yardım geceleri yapmayı çok istiyoruz” dedi.

“7’DEN 70’E HERKES DANS EDEBİLİR”

“Biz normalde de özel günlerde dans gecesi yapmayı seviyoruz” diyerek sözlerine başlayan Dans Eğitmeni Heval Kaya; “Düzenlediğimiz dans geceleri ile hem özel günleri anlamlandırıyoruz hem de dansımız biraz daha anlam kazanıyor. Dans stüdyosu olarak da diğer dans okulları ile birlikte ortak çok fazla etkinlik yaptık. Bugünkü dans gecesinde de Denizli haricinde Aydın’dan bir okulumuzu daha ağırlıyoruz. Bütün dansçıların bir araya gelmesi, özellikle Sevgililer Günü gibi sevgi ve aşkın vurgulandığı bir günde hep beraber bir araya gelmemiz, güzel enerjilerimizi bir araya getirmemiz oldukça keyif verici. Öte yandan dans etmenin istek ve içinden gelmesi ile alakası var. Ayrıca yetenekliyseniz çok başarılı olur belki de profesyonel düzeye getirisiniz ama sırf istediğiniz için bile dans edebilirsiniz. Şu an burada yetişkinlerle birlikteyiz ama bu hafta itibari ile küçük çocuklarla da çalışmaya başlayacağız. Kısacası; 7’den 70’e herkes dans edebilir” ifadelerini kullandı.

HATİCE DEMİR / ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211