30 Ağustos töreninde gülümseten çekişme!

Tüm yurtta olduğu gibi Denizli’de de 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlanırken; çelenk sunma töreninde protokol arasında yaşanan yer çekişmesi, bayrama damga vurdu. Bu arada AK Parti Milletvekili Şahin Tin ile İyi Partili Vekil Yasin Öztürk’ün yer çekişmesi protokol sırasındakileri de gülümsetti. Tin daha önce de CHP’li Vekil Teoman Sancar ile protokol tribününde aynı sorunu yaşamıştı.

30 Ağustos Zafer Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Denizli’de de çeşitli etkinliklerle ve coşku içerisinde kutlandı. Zafer Bayramı programı, Denizli Valiliği önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunma töreniyle başladı. Törene; AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ile İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk arasında yaşanan yer çekişmesi damga vurdu. Tin daha önce de CHP’li Vekil Teoman Sancar ile protokol tribününde aynı sorunu yaşamıştı.

Programa sonradan katılan Milletvekili Şahin Tin, protokol üyelerini selamlamasının ardından, sıranın sonunda bulunan Milletvekili Öztürk’ten biraz sola doğru ilerlemesini istedi. Teklifi kabul etmeyen Milletvekili Öztürk, bir yere ayrılmayacağını beyan etti. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın yanında olmak isteyen Milletvekili Tin, çareyi herkesi sağa kaydırmakta buldu. Yaşanan çekişme, Denizli Valisi Hasan Karahan’ın da tören alanına gelmesiyle son buldu. Bu arada yer çekişmesinin diğer protokol üyeleri arasında da tebessüm ve gülümseme ile karşılandığı gözlendi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 17:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
by muhalif
by muhalif - 8 ay Önce

sondaki vekil mi çocuk mu dayı.....
Bunlara oy verdik ya la.....

SIRADAKİ HABER