ALB DECORUM artık Çamlık Bulvarı’nda hizmet verecek

Denizli’de 15 yıldır ‘ALB DECORUM’ adıyla inşaat, tasarım ve uygulama hizmeti veren Dekoratör Mustafa Alabaş, 10 yıldır Çaybaşı Caddesi’nde hizmet sunduğu ofisini Çamlık Bulvarı’na taşıdı.

ALB DECORUM artık Çamlık Bulvarı’nda hizmet verecek

Denizli’de 15 yıldır ‘ALB DECORUM’ adıyla inşaat, tasarım ve uygulama işi ile uğraşan Dekoratör Mustafa Alabaş, 10 senedir de Çaybaşı Caddesi’ndeki ofisiyle hizmet sunuyordu.

Alabaş; ofisini, Çamlık Bulvarı’na taşıdı. Yeni ofis için gerçekleştirilen açılış törenine; AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin ve Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanvekili Ali Değirmenci, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Mimarlar Odası Denizli Şube Başkanı Serdar Alayont, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB) Eski Başkanı Süleyman Kocasert ve davetliler katıldı.

Açılışa dair açıklamalarda bulunan Alabaş; “15 yıldır inşaat sektöründe Denizli piyasasındayız. Pek çok projeye imza attık. İşimizi severek yapıyoruz. Ekip arkadaşlarımızla işimizi heyecanla yapıyoruz. Hedefimiz; her zaman yaptığımız işi bir adım daha ileri taşımak. Daha iyi hizmet verebilmek adına ofisimizi Çamlık Bulvarı’na taşıdık. Hedeflerimiz var ve çalışmalarımıza devam edeceğiz. Denizli’de inşaat sektörüyle uğraşan tüm arkadaşlarımıza, işadamlarımıza, mimarlarımıza kapımız açıktır. Biz onların çözüm ortağıyız. Hayallerini birlikte gerçekleştirebiliriz. Yeni ofisimize bekleriz” dedi.

PINAR ÇANKAYA- İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211