ARDIÇ VE ÜNAL AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

MHP Denizli Eski İl Başkanı Feridun Ünal ve Müzeyyen Ünal çiftinin kızları Gülay Ünal ile Merhum Davut Ardıç ve Meryem Ardıç çiftinin oğulları Birhan Ardıç rüya gibi bir düğünle mutluluğa yelken açtı. Genç çifti mutlu günlerinde sevenleri de yalnız bırakmadı.

MHP Denizli Eski İl Başkanı Feridun Ünal ve Müzeyyen Ünal çiftinin kızları Tekstil Mühendisi Gülay Ünal ile Merhum Davut Ardıç ve Meryem Ardıç çiftinin oğulları Satış Danışmanı Birhan Ardıç dünya evine girdi. Kırçiçeği Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğüne; MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, çiftin akrabaları, dostları ve davetliler katıldı. Genç çiftin aileleri davetlileri kapıda karşıladı. Düğün Gülay ve Birhan’ın ilk dansıyla başladı. Ardından çiçeği burnunda çift ve davetliler, gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendiler.

“İKİ KİŞİ DEĞİL BİR OLMAK İSTİYORUZ”
Hayatlarının en mutu gününü yaşayan Gülay Ünal,  duygu ve düşüncelerini şu sözlerle aktardı: “Bugün hayatımızın en güzel günü. Hep bu anı bekliyorduk” Birhan Ardıç, “Mutlu, huzurlu, bol çocuklu bir yuva istiyoruz. İki kişi değil bir olmak istiyoruz. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm konuklara teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

“AİLE BİRLİĞİ SÜREKLİ AYAKTA OLURSA MUTLU OLUNUR”
İlk kez düğün heyecanı yaşadıklarını belirten MHP Denizli Eski İl Başkanı Feridun Ünal, “Bir yandan sevinci bir yandan hüznü yaşıyoruz. Kızımız büyüdü ve Allah’ın emri peygamberin kavliyle şimdi yuvadan ayrılıyor. Öncelikle vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmelerini diliyorum. Çünkü vatan olmazsa hiçbir şey olmaz. Aile birliği sürekli ayakta olursa mutlu olunur. Bizim çocuklarımız bizden aile olarak bunu gördü. Temennim onların da huzurlu ve mutlu olmaları” dedi.

“GELİNİM DÖRDÜNCÜ KIZIM OLACAK”
Çok heyecanlı ve mutlu olduğunu ifade eden damadın annesi Meryem Ardıç; “Gelinim dördüncü kızım olacak. Bunun için de çok mutluyum. Allah ömür boyu bir yastıkta kocatsın, mutluluk versin. Temennimiz devletimize, milletimize hayırlı evlatlar yetiştirsinler” diye konuştu.

PINAR ÇANKAYA-SERDAR KİRİŞ 

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2018, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER