ATASOY’A CANLI YAYINDA ‘DOĞUM GÜNÜ’ SÜRPRİZİ

DRT Denizli ekranlarında yayınlanan ‘Güne Bakış’ programının sunucusu İrfan Atasoy, 35’inci yaş gününü kutlarken, mesai arkadaşları canlı yayında Atasoy’a sürpriz yaptı.

ATASOY’A CANLI YAYINDA ‘DOĞUM GÜNÜ’ SÜRPRİZİ

DRT Denizli Televizyonu’nun sevilen yüzü, ‘Güne Bakış’ programının sunucusu İrfan Atasoy, 35’inci yaş gününü kutladı. DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi çalışanları, sunucu Atasoy’a canlı yayında sürpriz yaptı.

Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu’nun konuk olduğu programda, Denizli Gazetesi Haber Koordinatörü Muhammet Karaçay, önceden hazırlanmış yaş pastayla stüdyoya girdi. Doğum günü pastasını gören Atasoy, şaşkınlığını gizleyemedi. Doğum günü pastasını Başkan Devecioğlu ile birlikte kesen Atasoy; “Canlı yayında doğum günü, elimizde bıçakla birlikte... Buradan düşünenlere çok teşekkür ediyoruz. DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne çok teşekkür ediyoruz. Artık Cahit Sıtkı’nın dediği gibi;‘yaş 35 yolun yarısı.’ İnşallah daha fazla yarılarını görürüz. Büyük bir sürpriz oldu. Gerçekten yayında sürpriz oldu. Düşünenlere, fikirlerini bir şekilde burada yayında bizlerle paylaşanlara teşekkür ediyoruz” dedi.

PINAR ÇANKAYA​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner187

banner186