Bağbaşı Yaylası’nda kar heyecanı

Denizli’de muhteşem manzarası ve doğal güzelliğiyle her mevsim cazibe merkezi olan Bağbaşı Yaylası, yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 1500 rakımlı Teleferik ve Bağbaşı Yaylası karın yağmasıyla birlikte ziyaret akınına uğruyor.

Denizli'de hizmete girdiği ilk günden beri kentteki sosyal yaşamın vazgeçilmez renklerinden biri haline gelen Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası, karın yağmasıyla birlikte beyaza büründü. Bağbaşı Yaylası’nın muhteşem güzelliğine tanık olmak isteyen Denizlililer, kış manzarası ve karın keyfini doyasıya yaşamak için yaylaya akın etti. Kar yağışı ile beraber 1500 rakımlı Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası beyaza bürünürken kar kalınlığında oldukça çoğaldı.

Kar yağışını özleyenler akın etti. Kimileri kartopu oynadı, kimileri kardan adam yaparak tadını çıkardı. Ortaya çok keyifli görüntüler çıktı. Teleferikte uzun kuyruklar oluşturan ziyaretçiler karın keyfini çıkardı. Karın keyfine doyamayıp evine götürenlerde vardı. Bağbaşı Yaylası karın keyfini doyasıya çıkarmak isteyenler için ziyaretçilerini bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2019, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER