BAHÇELİ’DEN DENİZLİ ADAYLARINA TALİMAT: “PROJE ÜRETİN”

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için MHP’den Denizli Büyükşehir’e ve ilçelerine aday ve aday adayı olan isimler ile MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Bahçeli aday ve aday adaylarına ‘yerel seçimler için proje üretin’ talimatında bulundu.

BAHÇELİ’DEN DENİZLİ ADAYLARINA TALİMAT: “PROJE ÜRETİN”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nde yerel seçim heyecanı sürüyor. 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için MHP’den Denizli Büyükşehir’e ve ilçelerine aday ve aday adayı olan isimler ile MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Ziyaretin detaylarını DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne aktaran MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk; “Geçtiğimiz hafta Denizli Büyükşehir aday adaylarından tek aday haline dönüşen, daha önceki Meclis Üyemiz ve Kadın Kolları Başkanlığımızı yapan Leman Kalkan ile ziyarete gelmiştik. Ziyaretimizde adaylığını kesinleştirmiştik. 19 Kasım Pazartesi günü de adaylığı açıklandı. Bu durum kamuoyunda olumlu tepkilerle karşılandı. Denizli ilçeleri için aday adaylığından adaylığa dönüştürdüğümüz 11 isimle birlikte Genel Başkanımızın huzuruna geldik. Ayrıca henüz aday adaylığından adaylığa geçmemiş 2 ilçemiz vardı. Pamukkale aday adayımız Metin Karakurt ve Merkezefendi aday adayımız Yurdahan Özhan müracaatlarını yaptılar. Önemli 2 büyük ilçe için de 10 gün içerisinde adaylarımız netleşmiş olur. Genel Başkanımızla sohbet ettik. Sayın Bahçeli, arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar diledi. Aday arkadaşlarımızı tebrik etti. Fotoğraf çekildik.  Arkadaşlarımız, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz’a müracaatlarını yaptılar” dedi.

MHP LİDERİ ADAYLARDAN PROJE İSTEDİ

Ziyarette MHP Liderinin aday ve aday adaylarına yerel seçim çalışmaları ile ilgili talimatlarda bulunduğunu söyleyen Başkan Birtürk; “Genel Başkanımız bütün adaylardan proje istedi. ‘Memleketinizde neler yapacaksınız? Projeler oluşturun. Kesinlikle bir tartışma ortamına girmeyin. Kimseyi kötülemeyin. Yapılan işlere teşekkür edin. Siz daha iyisini nasıl yaparsınız bana onu getirin’ dedi. Biz de adaylarımız ve aday adaylarımızdan bu yönde talepte bulunmuştuk. Onlar da hazırlıklarını yaptılar. Çalışmalarını sürdürüyorlar” diye konuştu.

BAHÇELİ’NİN DENİZLİ BEKLENTİSİ SEÇİMİ ALMAK

Devlet Bahçeli’nin yerel seçimlerde Denizli beklentisini de aktaran Başkan Birtürk; “Liderimizin beklentisi seçimi almak. Herkes ‘kazanacağım’ diye yola çıkar. Denizli Büyükşehir adayımız Leman Kalkan çok büyük bir teveccühle karşılandı. Adayımız yoğun bir şekilde çalışıyor. Davamızın içinden, yoğrularak geldi. Her kademede emeği var. Kadın Kolları Başkanlığı yapması ve mimar olması da çok önemli. Denizli’nin sorunlarını bilerek gelmesi bizim için büyük bir avantaj. Büyükşehir’de 3 Hilal’i dalgalandıracağımızdan şüphemiz yok. Çok iddialıyız” ifadelerini kullandı.

PINAR ÇANKAYA​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER