Başkan Birsen Çelik, genç çiftin mutluluğuna ortak oldu

Denizlililerin yakından tanıdığı Kalfa ve Ünal Ailesi dünür oldu. Çiçeği burnunda çift Elifnur Kalfa ile Melih Ünal mutluluğa giden yolda ilk adımı attı. Genç çiftin nişan yüzüklerini Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik taktı.

Başkan Birsen Çelik, genç çiftin mutluluğuna ortak oldu

Denizlililerin yakından tanıdığı Ayşe-Kerim Kalfa çiftinin Pamukkale Üniversitesi Yüksek Lisans öğrencisi Elifnur Kalfa ile Manisalı olan Cemile-Muzaffer Ünal Çiftinin Celal Bayar Üniversitesi iktisat bölümü mezunu olan oğulları Melih Ünal, mutluluğa giden yolda ilk adımlarını attı. Beste Düğün Sarayı’nda düzenlenen nişan töreninde Kalfa ve Ünal ailesi misafirlerini kapıda karşıladı, “hoş geldiniz” dedi. Çiçeği burnunda çift gecenin ilk dansını yaptıktan sonra nişan törenine geçildi.

Törene katılan Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik kısa bir konuşma yaptı. Başkan Çelik; “Bu gece mutlu bir olay için buradayız. Canımız kızımız Elifnur’un ve yakışıklı oğlumuz Melih’in birbirlerine duydukları sevgi ve saygıyı ‘evlilik’ adı altında perçinlemek için bizden izin istediler. Önce tabi ki iyi birer evlat oldukları için ailelerinin onayını aldılar. Evlilik gibi kutsal bir olay böyle güzel yetişmiş evlatlar için olursa bizler daha çok mutlu oluyoruz, daha çok gönenç ve övünç duyuyoruz. Bugün nişan halkası ile birleştireceğimiz eller Allah’ın izni ile hiç ayrılmasın. Birbirlerine duydukları saygı ve sevgi her geçen gün artsın ve ömür boyu mutlu olsunlar. Biz de ‘ne iyi ettik de bunların nişanını taktık’ diyelim” ifadelerine yer verdi.

Konuşmasının ardından Başkan Birsen Çelik, genç çiftin nişan yüzüklerini taktı, “ben gençlere sorarım. Kurdeleyi kısa mı keseyim yoksa uzun mu keseyim? Diye. Kısa kesersem düğün çabuk oluyor, uzun kesersem biraz geç oluyor” diyerek herkesi gülümsetti. Ardından da “kızımız biraz daha bizde kalsın” diyerek kurdeleyi kesti.

Gerçekleştirilen Nişan töreninin ardından eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Muzaffer-Cemile Ünal, Ayşe-Kerim Kalfa

Melih Ünal, Elifnur Kalfa

Birsen Çelik, Elifnur Kalfa, Melih Ünal

HATİCE DEMİR

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 18:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211