Başkan Zolan; “258 projemiz 7’den 70’e herkese hitap edecek”

DRT Denizli ekranlarında yayınlanan ‘Güne Bakış Özel Programı’na konuk olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, 15 başlıktaki 258 projede her kesime dönük çalışmalar yaptıklarını belirtti. Başkan Osman Zolan; “çocuklarımızdan gençlerimize, kadınlarımızdan üretime, ulaşımdan turizme, tarım ve hayvancılıktan E-Ticaret’e kadar her kesime hitap eden projeler hazırladık” dedi.

Başkan Zolan; “258 projemiz 7’den 70’e herkese hitap edecek”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve 31 Mart Yerel Seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, DRT Denizli ekranlarında yayınlanan ve İrfan Atasoy tarafından hazırlanıp sunulan Güne Bakış Özel Programı’nın konuğu oldu. Yerel seçim çalışmalarını ve geçtiğimiz günlerde açıkladığı 258 vizyon projeyi değerlendiren Başkan Osman Zolan, ilçelerde ve merkezde seçim atmosferi ve heyecanın görülmeye değer olduğunu söyledi. Başkan Zolan, “Hep sahadaydık, hep alandaydık, hep vatandaşımızın yanındaydık. Ama tabii seçim atmosferi farklı… Bütün Denizli’de Seçim Koordinasyon Merkezleri’ni (SKM) açtık. Her gittiğimizde vatandaşlarımızın ilgisini gördük, bugün de görüyoruz. Vatandaşlarımızın sevgisi bizlere devam ediyor. Seçim havası da çok güzel. Benim temennim de oydu zaten. Kimseye laf söylemeden, herkes yapacağı işleri anlatsın, yaptıklarını anlatsın. Seçim olacak. Seçim sabahı yine Denizli’de biz yaşamaya devam edeceğiz. Kimse kimseyi kırmadan herkes kendi derdini sohbet şeklinde anlatabilmeli. Vatandaşımız kime karar veriyorsa da seçim akşamı o sonuç ortaya çıksın istiyoruz” diye konuştu.

“PROJELERİMİZİ HER KESİME HİTAP EDECEK ŞEKİLDE HAZIRLADIK”

Denizlililerin her zaman hizmetlerin en güzeline layık olduğunu ifade eden Başkan Zolan, Denizli’yi bir kademe daha yukarı çekecek dünya şehri denilen noktaya getirecek çalışmaları yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyledi. Zolan, 15 başlıktaki 258 projede her kesime dönük çalışmalar yaptıklarını belirterek, “çocuklarımızdan gençlerimize, kadınlarımızdan üretime, ulaşımdan turizme, tarım ve hayvancılıktan E-Ticaret’e kadar her kesime hitap eden projeler hazırladık” dedi.

“BİZ ORTAYA KOYDUĞUMUZ PROJELERLE ASLINDA KENDİMİZLE YARIŞIYORUZ”

“Denizli’mizim MR’ını çekmiş durumdayız. Hangi alanda ne ihtiyaç var biz bunlara çalıştık” diyen Başkan Zolan, projelerle aslında kendilerine hedefler koyduklarını ve bu doğrultuda çalışmaya devam edeceklerini kaydetti. Osman Zolan, “proje yönetim sistemimizle bu hedeflerimize de ulaşacağız. Biz kendimizle yarışıyoruz aslında. Bu projeler ve çalışmalar bizi motive ediyor, heyecanlandırıyor” diye konuştu.

“YENİ STADYUM İNŞAATI BU YIL BAŞLIYOR”

Stadyumun Denizli için artık olmazsa olmaz bir durum olduğunun altını çizen Osman Zolan, “biz buna çalıştık. Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile de çalışıyoruz. Stadyumumuzun yeri hazır, proje çalışmamız da devam ediyor. Bir mani olmazsa stadyum inşaatını da 2019, bu yıl içerisinde başlatmayı hedefliyoruz. Mevcut stadyumumuzun olduğu yeri de biz belediyemize tahsis edeceğiz ve Cumhurbaşkanımız da söylemişti, orayı Millet Bahçesi haline getireceğiz” dedi. İrfan Atasoy’un, “stadyumun kapasitesi kaç kişi olacak? Zira, milli maçların oynanması için en az 33-35 bin kapasitesi olması gerekiyor. Bu konuda herkes büyük bir beklenti içerisinde, ne dersiniz?” sorusu üzerine, Başkan Zolan; “bana da bu talepler yoğun bir şekilde geliyor. Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile bu kapasite konusunu takip edeceğiz. Bunun en üst seviyede olması noktasında tüm gücümüzle mücadele edeceğiz. İnşallah o denilen sayıya, kapasiteye ulaştıracağız” cevabını verdi.

İRFAN ATASOY

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211