BENGİSU VE ÖZGÜR DÜNYA EVİNE GİRDİ

BENGİSU VE ÖZGÜR DÜNYA EVİNE GİRDİ
Bankacı Özgür Özcan ile Türk Hava Yolları Bilgi İşlem Yöneticisi Bengisu Evlioğlu rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. 

 
Denizli’nin önde gelen oto galericilerinden Özcan Oto Galeri’nin sahibi Baki Özcan ve Hatice Özcan’ın biricik oğulları Bankacı Özgür Özcan ile Kadın Doğum Uzmanı Sedat Evlioğlu ve Çapa Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof Dr. Gülümser Evlioğlu’nun biricik kızları Türk Hava Yolları Bilgi İşlem Yöneticisi Bengisu Evlioğlu mutluluk yolunda ilk adımı attı. Colossae Termal Otel’de gerçekleştirilen düğüne çiftin akrabaları, dostları ve davetliler katıldı. Düğünde Türk Sanat Müziği’nin sevilen yorumcusu Jale Parıltı sahne aldı. Genç çift ve yakınları gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendiler.

“BİR YASTIKTA KOCASINLAR”
Çocuklarının mürüvvetini görmekten duydukları mutluluğu dile getiren Özcan Oto Galeri’nin Sahibi Baki Özcan, çocuklarının bir ömür boyu mutlu ve başarılı olmalarını dilerken; eşi Hatice Özcan; “Kızıma ve oğluma ömür boyu mutluluklar diliyorum. Bir yastıkta kocasınlar. Evli, mutlu ve çocuklu olsunlar” dedi. 

“EN AZ 3 ÇOCUK YAPSINLAR”
Genç çifte temennilerde bulunan Kadın Doğum Uzmanı Sedat Evlioğlu; “En az 3 çocuk yapsınlar. Biz birer çocuk yaptık. Onların daha çok çocukları olsun. Daha da mutlu olsunlar” diye konuşurken; eşi Çapa Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof Dr. Gülümser Evlioğlu; “Çok mutluyum. Kızım istediği bir evlilik yapıyor. Onların sayesinde böyle güzel bir aileyle de dünür olduk” ifadelerini kullandı.
 
 
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER