“ÇUKUR DİZİSİ’NİN ‘AİLE HER ŞEYDİR’ GİBİ BİR KONUSU VAR”

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur Dizi’nde Yamaç Koçovalı karakterini canlandıran Ünlü Oyuncu Aras Bulut İynemli, dizi hakkında açıklama yaptı. DRT Denizli Televizyonu’nun yayın klasikleri arasında yer alan ‘Cüneyt Öncel Zamanı Programı’nda konuşan İynemli, “Çukur Dizisi’nin ‘aile her şeydir’ gibi bir konusu var. O yüzden insanımızın ve hepimizin ilgisini çekiyor” dedi.

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur Dizi’nde Yamaç Koçovalı karakterini canlandıran Ünlü Oyuncu Aras Bulut İynemli, DRT Denizli Televizyonu’nun yayın klasikleri arasında yer alan ‘Cüneyt Öncel Zamanı Programı’na telefon bağlantısı gerçekleştirdi. Programda projelerinden bahseden ünlü oyuncu İynemli,   dizi hakkında da bilgiler verdi. İynemli, “Sezon finali verdik. Şuan aradayız, dinleniyoruz. Sezona doğru ilerliyoruz. Başka çekimler tabii ki oluyor ama dizi olarak şuan dinleniyoruz. Kendimi bu işi yapan 1 milyon kişiden biri olarak görüyorum. İşimi severek yapıyorum. Çok mutlu oluyorum. Bir şeyler öğreniyorum. O yüzden bunlar bana çok değerli ve keyifli geliyor. Çukur Dizisi’nin ‘aile her şeydir’ gibi bir konusu var. O yüzden insanımızın ve hepimizin ilgisini çekiyor. Hikaye, ekip çok sağlam o yüzden izleniyor. Yaptığımız işlerin oralarda da izlenir olması benim için önemli ve değerli; yani yaptığım işlerin yurt dışına açılması güzel olur” diye konuştu.

“O KARAKTER GİBİ OLMAMAK BENİM ÖĞRENEBİLECEĞİM BİR ŞEY”
‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde Çılgın Mete, ‘Maral’ dizisinde Sarp, ‘İçerde’ dizisinde Mert gibi bir çok karakteri canlandıran Ünlü Oyuncu İynemli, ‘bu karakterlerin özelliklerindeki psikolojiye de kapılıyor musunuz?’ sorusunu yanıtladı. İynemli, “Yapmamaya çalışıyorum. O karakter gibi olmamak benim öğrenebileceğim bir şey. İşim mesleğim gereği onu öğreniyorum hala” dedi.

GAMZE ŞAFAK-ALPER PARLAK 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER