DENİZLİ; 71 FİRMA İLE ALMANYA’DA, MESSE FRANKFURT FUARI’NDA

Dünyanın en büyük Uluslararası Ev Tekstil Fuarı unvanına sahip Heimtextil 2019, 08 Ocak’ta (bugün) Almanya’nın Frankfurt kentinde kapılarını dünyaya açacak. Messe Frankfurt’daki fuarda 71’i Denizlili firmaların oluşturduğu yaklaşık 280 Türk firması da fuarda yer alacak. DRT Denizli Televizyonu 4 gün boyunca gerçekleştireceği röportajlar, stantlardan programlar ve canlı yayınlarla Denizlili firmaların yanında olacak ve fuarın nabzını tutacak.

DENİZLİ; 71 FİRMA İLE ALMANYA’DA, MESSE FRANKFURT FUARI’NDA

Denizlili tekstil firmaları, Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve dünyanın en büyük Uluslararası Ev Tekstil Fuarı olan Heimtextil 2019’a hazır. 2019’un ilk ev tekstil fuarı özelliği taşıyan ve bu yıl 48’inci kes kapılarını dünyaya aralayacak olan fuara yaklaşık 280 Türk firması katılacak. 8 - 11 Ocak 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Heimtextil 2019’a Denizli’den ise 71 firma iştirak edecek ve stant açacak. Türkiye’den 280 civarında tekstil firmasının katıldığı fuarda her 4 Türk firmasından birini Denizli firmaları oluşturuyor.

Dünyanın en büyük Uluslararası Ev Tekstil Fuarı unvanına sahip Heimtextil 2019, 08 Ocak’ta (yarın) Almanya’nın Frankfurt kentinde kapılarını dünyaya açacak. 70’in üzerinde ülkeden 2 bin 800’ün üzerinde firmanın stant açtığı Messe Frankfurt’daki fuarda yaklaşık 280 Türk firması da yer alacak. Türk firmalarından 71’ni ise Denizlili firmalar oluşturuyor. Fuar, 11 Ocak’a kadar sürecek. DRT Denizli Televizyonu 4 gün boyunca gerçekleştireceği röportajlar, stantlardan programlar ve canlı yayınlarla Denizlili firmaların yanında olacak ve fuarın nabzını tutacak. Tolga Alp Düzgören ve Mehmet Ünler’den oluşan DRT Denizli Ekibi Denizli firmaları ve stantlarını Messe Frankfurt’ta yalnız bırakmayacak.

HEİMTEXTİL 2019’UN YILDIZI TÜRKİYE VE DENİZLİ

DENİB, geçtiğimiz senenin ardından bu sene de "Turkish Towels" markasıyla Heimtextil Fuarı'ndaki yerini alarak, Türk havlusunun tanıtımını yapacak ve fuara katılan üyelerinin görüşme yapmalarına imkan sağlayacak. Heimtextil’in Yıldızı bu yıl yine Türkiye ve Denizli olacak.

DRT DENİZLİ FUARIN NABZINI TUTUYOR

Denizlili tekstilciler, Denizli İhracatçılar Birliği DENİB öncülüğünde; Heimtextil 2019 Fuarı'na yine ‘Denizli Damgasını’ vurmaya hazırlanıyor. ‘Yerel Dünya Televizyonu’; DRT Denizli Televizyonu da, Heimtextil fuarına katılan Denizli firmalarını Almanya’da da yalnız bırakmayacak. DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi ekibi, Hemtextil 2019’da Almanya’nın Frankfurt Kenti’nde hazır bulunacak, Denizlili firmaları yalnız bırakmayacak ve fuardan yapacağı yayınlar, programlar ve Denizlili firmaların stantlarından gerçekleştireceği röportajlar ile Denizli’nin adını dünyaya duyuracak. DENİB ve Denizli Sanayi Odası üyesi katılımcı firmalarla, fuar boyunca ‘röportajlar, haber programları ve yayınlar’ gerçekleştirecek. Heimtextil Fuarı’na katılan Denizlili firmaların stantlarından programlar, DRT Denizli yayınları ile 85 ülkede, tüm Türkiye ve Denizli’de “Uydu, Kablo TV, Teledünya, Karasal ve İnternet TV yayını” şeklinde verilecektir. Böylece dünya tekstil devlerinin buluştuğu bir platform olan Heimtextil Frankfurt Fuarı’nda Denizli ismi bir kez daha etkili bir şekilde duyurulmuş olacak.

‘HEİMTEKSTİL 2019 İLAVESİ,’ İŞADAMLARINDAN YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Denizli Gazetesi, fuara özel 20 sayfalık Denizli Gazetesi, fuara özel 20 sayfalık ‘Heimtekstil 2019 İlavesi’ oluşturdu. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan ‘Heimtekstil 2019 İlavesi’, işadamlarından yoğun ilgi gördü. Öte yandan Denizli’den fuara katılacak firma temsilcileri, Almanya’ya ulaştı. Denizli Tekstil ve Giyim Sanayicileri Derneği (DETGİS) Başkanı Mustafa Koltuksuz öncülüğünde organize edilen ve Çardak Havaalanı’ndan havalanan Charter uçağında işadamlarına dağıtılan ‘Heimtekstil 2019 İlavesi’, işadamlarından tam not aldı.

TOLGA ALP DÜZGÖREN - MEHMET ÜNLER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER