DENİZLİ ARTIK İYİ KAHVE İLE BULUŞUYOR

Caner İnşaat’ın sahibi Orhan Seyfi Caner’in İnşaat Teknikeri kızı Aslı Caner Tataroğlu, Türkiye’nin yerli ve milli markası olan Arabica Coffee House’ın Denizli’deki ilk ve tek şubesi ile kahve severlere yeni bir alternatif sundu.

DENİZLİ ARTIK İYİ KAHVE İLE BULUŞUYOR

Caner İnşaat’ın sahibi Orhan Seyfi Caner’in İnşaat Teknikeri kızı 37 yaşındaki Aslı Caner Tataroğlu, kendi işinin patronu oldu. 9 yıl boyunca Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Yapı Daire Başkanlığı Sekreteri; olarak görev yapan Tataroğlu, Türkiye’nin yerli ve milli markası olan Arabica Coffee House’ın Denizli’deki ilk ve tek şubesi ile kahve severlere yeni bir alternatif sundu. Pamukkale İlçesi İncilipınar Mahallesi’nde bulunan ve ‘Denizli iyi kahve ile buluşuyor’ sloganıyla yola çıkılan işletmenin açılışına;  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Semra Akça Acar, Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Akça, PAÜ Eski Rektörü Prof. Dr. Hasan Kazdağlı ve AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel katıldı. Açılışa Caner ve Tataroğlu ailelerinin yakınları ile davetliler de yoğun ilgi gösterdi.

 

“DENİZLİ’YE HAYIRLI, UĞURLU OLSUN “

İşletmenin açılış kurdelesini Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Caner İnşaat’ın sahibi Orhan Seyfi Caner ve işletme sahibi Aslı Caner Tataroğlu birlikte kesti. Arabica Coffee House’ın Denizli’ye hayırlı uğurlu olmasını dileyen Başkan Zolan; “Denizli’ye güzel bir mekan kazandırılmış. Emek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Denizli’de bu bölgemiz her geçen gün güzelleşiyor. Vatandaşa yeni seçenekler sunuluyor. Mimarisiyle, dizaynıyla, gelen nefis kokularıyla gayet güzel ve üst seviyede bir mekan oluşturulmuş.  İnşallah burası hemşerilerimize güzel bir seçenek olacak. Denizli’ye hayırlı olsun” dedi.

“GURURLANIYORUZ”

Kadınların iş hayatında daha fazla yer alması gerektiğini vurgulayan Denizli Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Semra Akça Acar ise şunları söyledi: “Kadın arkadaşımızın şehrimize kazandırdığı yeni işletmenin hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Gururlanıyoruz. Ben kendisini yıllar öncesinden beri tanırım. Babasını da çocukluğumdan tanırım. Bu mekanın hem kendileri hem de Denizli için hayırlı olmasını, bol ve hayırlı kazançlar elde etmesini isterim.”

“İNSANLAR EVİNDEKİ RAHATLIĞI BURADA BULACAK”

Açılışa dair açıklamalarda bulunan işletme sahibi Aslı Caner Tataroğlu; “Firmamız yüzde 100 yerli markadır. Franchising olarak çalışıyoruz. Denizli halkına rahat, mutlu bir ortamda kahve sunmaya çalışıyoruz. Ben uzun zamandan beri şehir dışında yaşıyorum. Arabica ile İzmir’de tanıştım. Keyif aldığımız o ortamı Denizli’ye taşıdık. İnsanların bizimle keyifli ortamda kahve içmesi için buradayız. Kullandığımız kahve çeşitleri olarak şuan Denizli’deki firmalara göre daha farklıyız. Rahat, güvenilir, sıcak bir ortam, güler yüzlü hizmet vs. hepsi bizde var. İnsanlar evindeki rahatlığı burada bulacak” diye konuştu. 

“KALİTELİ KAHVE ÇEKİRDEĞİNİ FİRMAMIZDA BULABİLİRLER”

Denizlililerin kaliteli kahve ile buluşturulacağının altını çizen Arabica Coffee House Operasyon Sorumlusu Osman Özdemir; “Türkiye’de şubemiz 30’u aştı. Denizli’de ilk ve tek şubemizin açılışını gerçekleştiriyoruz. Merkezimiz Ankara’dadır. Denizli’ye geldiğimiz için çok mutluyuz. Denizli’deki misafirlerimiz evindeki rahatlığı ve konforu, kaliteli kahve çekirdeğini firmamızda bulabilirler. Denizli halkını işletmemize bekleriz” ifadelerini kullandı.

PINAR ÇANKAYA-DOĞAN AKŞİT

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 11:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Münevver TATAROĞLU
Münevver TATAROĞLU - 1 yıl Önce

Çok güzel mekan kaliteli kahve hijyenik ortam güzel yüzlü insanlar hayırlı uğurlu bol kazançlı olsun inşAllah

SIRADAKİ HABER