Denizlili Blogger Sinem Kocacan, dünyayı turluyor

Denizlili Blogger Sinem Kocacan, ‘Up Lifers’ isimli sitede yazığı yazılarla dikkat çekerken; dünyayı da turluyor. Vietnam’dan, Lüksemburg’a, Belçika’dan Almanya’ya sırt çantasıyla karış karış gezen Kocacan, hayatı bir yolculuk olarak tanımlıyor.

Aslen Denizlili olan ve İstanbul’da yaşayan Blogger Sinem Kocacan, ‘Up Lifers’ isimli sitede yazdığı yazılarla adından söz ettiriyor.

Denizlili Blogger kişisel gelişim üzerine paylaştıkları ile binlerce takipçisine ışık oluyor.

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü mezunu genç kadın, aynı zamanda yanına sırt çantasını alıp dünyayı turluyor.

Vietnam, Lüksemburg, Belçika, Almanya ve Danimarka gibi ülkeleri gezen Kocacan, Türkiye’deki pek çok şehre de yolculuk yapıyor.

Denizlili Blogger, paylaşımlarında yer verdiği fikirlerle özellikle gençlerin ilgisini çekerken, yazılarını gezi fotoğraflarıyla renklendiriyor.

Kocacan, ‘Kırılganlığın gücü: zor, korkunç, tehlikeli ama bir o kadar da ilham verici’ başlığıyla paylaştığı son yazısında “Cesur olacağım! Riske gireceğim! Kendimi gerçekleştireceğim! Bu üç cümle de birbirinden güçlü gelmiyor mu size de? Peki, bütün bunları yapabilmek için kırılmayı göze almanız gerekiyorsa? Hala o kadar güçlü gelecekler mi size? Yoksa ‘Kırılganlık, zayıflıktır; cesaretle bunun ne alakası var’ diyerek; daha biz başlamadan siz konunun üstünü kapatmayı mı tercih edeceksiniz” ifadeleri ile okurlarına ilham oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER