DENİZLİLİ CENNET "O SES TÜRKİYE" SAHNESİNİ İSTİYOR…

Denizli’nin Beyağaç İlçesi Uzunoluk Mahallesi’nde yaşayan ve sesiyle dinleyenleri büyüleyen 14 yaşındaki Cennet Eren’in hayali; O Ses Türkiye’ye katılmak.

Denizli’nin Beyağaç İlçesi Uzunoluk Mahallesi’nde yaşayan, Beyağaç Çok Programlı Anadolu Lisesi 9’uncu sınıf öğrencisi Cennet Eren’in sesi, herkesi büyülüyor. Küçük yaşlarda müziğe ilgisi olan ve sürekli babası Hasan Eren’in sazına eşlik eden Cennet, darbuka çalmasını da öğrendi. Öğrenim gördüğü okullarda etkinliklere katılan ve sahne alan Cennet’in en büyük hayali; ‘O Ses Türkiye’ye katılmak. Şarkı söylemeyi çok sevdiğini söyleyen Cennet Eren; “Küçüklüğümden beri şarkı söylüyorum. Babam saz çalardı. Ben de ona darbuka ile eşlik ederdim. Birlikte şarkı söylerdik. Okullarda sahne aldım. Yarışmalara katılmadım. Saz kursuna yazıldım. Konservatuara gitmek istiyorum. En büyük hayalim ise O Ses Türkiye yarışmasına katılmak” dedi.

“KIZIMIN HER ZAMAN ARKASINDAYIM”

14 yaşındaki Cennet Eren’in en büyük destekçisi olan babası Hasan Eren ise; “Kızıma her yönden destek sağlıyorum. Kızımın her zaman arkasındayım. Yardımcı olmaya çalışırım. Maddi, manevi destek olmaya çalışıyorum. Kızım benim gözümün bebeği” diye konuştu.

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER