Dental Rezidans ailesi, mangal şenliğinde buluştu

Denizli’de 2015 yılından bu yana hizmet veren Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu, kentteki 2 şubesinde görevli 35 kişilik doktor ve çalışan kadrosu ile ailelerini, geleneksel olarak düzenlenen mangal şenliğinde bir araya getirdi.

Dental Rezidans ailesi, mangal şenliğinde buluştu

Denizli’nin ağız ve diş sağlığının 2015 yılından bu yana emanetçisi olan Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu, geleneksel olarak düzenlediği mangal şenliğini bu yıl da gerçekleştirdi.

9 Oluk Özcanlı Et ve Balık Evi’nde bir araya gelen doktorlar, çalışanlar ve aileleri keyifli bir gün geçirdi.

Bütün bir yılın stresini ve yorgunluğunu etkinlikte atan Dental ailesi, moral depoladı.

Etkinlik hakkında bilgi veren Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Mustafa Özcan; “Bizler Dental ailesi olarak her yıl mangal şenliğimizi düzenliyoruz. Etkinliğimizde 2 şubemizde hizmet veren çalışanlarımızı, doktorlarımızı ve ailelerini buluşturuyoruz. Bir yıl boyunca büyük bir özveriyle çalışan personelimiz bu tür etkinliklerle stres atıyor. Bu sayede motivasyonlarını yüksek tutuyoruz. Bağlarımızı güçlendiriyoruz. Denizli’ye daha iyi hizmet verebilmek için personelimizin mutluluğunu da önemsiyoruz. Güzel bir etkinlik oldu. Hep birlikte aynı sofrada buluştuk. Eğlenceli bir gün geçirip anılar biriktirdik. Etkinliğimize katılan personelimize ve ailelerine çok teşekkür ediyorum. Gelecek yıl da yine bir arada olmayı ümit ediyorum. Bizler kocaman bir aile olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER