Diş hekimi baba ve oğul el ele verdi ikinci kliniklerini açtı

Yaklaşık 40 yıldır Halil Sınmaz İşhanı’nda Denizlilere hizmet veren Diş Hekimi Hasan Selçuk, kendisi gibi Diş Hekimi olan oğlu Hüseyin Selçuk ile el ele verdi. Diş hekimi baba oğul, Saraylar Mahallesi’ndeki İktisat İşhanı’nda ‘Dent’s Klinik’ adıyla 2’nci kliniklerini düzenlenen törenle açtı.

Diş hekimi baba ve oğul el ele verdi ikinci kliniklerini açtı

Denizli’de 40 yıldır Halil Sınmaz İşhanı’nda diş hekimliği yapan Hasan Selçuk, oğlu Çapa Diş Hekimliği Fakültesi mezunu ve Yeditepe Üniversitesi Çene-Yüz Cerrahisi doktoralı Dr. Dt. Hüseyin Selçuk ile el ele verdi. Diş Hekimi baba ve oğlu, Saraylar Mahallesi Enverpaşa Caddesi’ndeki İktisat İşhanı’nda ‘Dent’s Klinik’ adıyla 2’nci kliniklerini açtı. Modern ve ferah bir şekilde dizayn edilen kliniğin tasarımını ise Dt. Hasan Selçuk’un kızı Mimar İrem Selçuk yaptı. Selçuk ailesinin her bir bireyinin emeğinin geçtiği kliniğin açılışına; yakınları, dostları ve davetliler katıldı.

“OĞLUMLA BERABER ÇALIŞMAK GURUR KAYNAĞI”

Açılışta konuşan Dt. Hasan Selçuk; “Mesleğimin 40’ıncı yılında bu yeni yeri açmak, oğlumla beraber çalışmak gurur kaynağı. Oğlum mesleğini daha da ileriye götürüp mesleğinde uzmanlık yapıp çene cerrahı oldu. Onun için kendisine bu kliniği açtı. Yeni kliniğimizde son teknoloji cihazlarımızla, estetik, cerrahi, ortodonti işlerini birlikte çözmeye çalışacağız” dedi.

“HASTALARIMIZLA BERABER BİR AİLEYİZ”

Denizlililere babası Hasan Selçuk’un 40 yıllık deneyimi ve kendisinin bilgi birikimiyle kaliteli hizmet sunacaklarını belirten Dr. Dt. Hüseyin Selçuk; “Hastalarımızla beraber bir aileyiz. Bütün ailemiz açılışımızda bizlerle. Çok mutluyuz. Diş hekimliği ile ilgili son teknolojiyi kliniğimizde Denizli halkının hizmetine sunacağız. 7 senedir İstanbul’da çalışıyordum. 4 senedir buraya da gelip gidiyordum. Denizli’de yeni kliniğimizi açtık. Babamın 40 yıllık tecrübesiyle, kendimin bilgisini harmanlayıp güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunacağız. Bizim diğer kliniklerden farkımız; samimiyetimizdir. Hastalarımızla aile gibi olmaya özen gösteriyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevgi Kaymak
Sevgi Kaymak - 4 ay Önce

Ersin Hüseyin Selçuk Dr Dr bugün impledent amaliyatı oldum.Hastaya olan davranışı, muayenedeki ilgi ve alakasıyla aklımda var olan "klasik doktor"kavramını sildi attı.Gözünüz kapalı guvenebilirsiniz.Amaliyatta hiç acı hissetmedim.Kendisine ekibine çok teşekkür ederim.İyi ki varsın değerli doktorumuz.Hastan sevgi kaymak

SIRADAKİ HABER