DOĞAN DEMİRCİOĞLU EMSAN ÖĞRENCİLERİ FIRTINA GİBİ ESTİ

DOĞAN DEMİRCİOĞLU EMSAN ÖĞRENCİLERİ FIRTINA GİBİ ESTİ

Yılsonu etkinliğinde sahne alan Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu öğrencileri,  fırtına gibi esti ve katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu tarafından Pamukkale Üniversitesi Morfoloji binasında yılsonu etkinliği düzenlendi. Etkinliğe; Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu Okul Müdürü Hasan Harktı, öğrenciler ve veliler katıldı. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Harktı; “Her okulun bir hafızası vardır. Biz temel eğitimin ilk kademesi olduğumuz için çok önemli bir bölümünü oluşturuyoruz. Daha önce ilkokul ve ortaokulu bizde okuyan bir öğrencimiz vardı. öğrencimiz Baturalp Ünlü, dünya üçüncüsü oldu. kendisine burada başarılarının  devamını diliyoruz. İnşallah da dünya birincisi olur. İyi yetişmiş insan kaynağı, günümüz dünyasında örgütlerin ve toplumların gelişmesinde en önemli etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelişmiş ülkelerde artık entelektüel sermaye olarak adlandırılan eğitimli insan, ulusal bir değer ve hazine olarak tanımlanmaktadır. Eğitim kurumlarında çağın gereklerine yanıt veren etkili eğitimi gerçekleştirmek toplumların öncelikli amacıdır. Ancak etkili eğitimi geçekleştirmek çok yönlü, çok etkili, sürekli araştırmak, uygulamak zor bir iştir. Doğan Demircioğlu Emsan İlkokulu velisiyle okuyor velisiyle eğleniyor, çevresiyle bütünleşiyor. Bunun için projeler geliştiriyor ve uyguluyor” diye konuştu. 
“ÖĞRENCİLERİMİZ GERÇEKTEN FIRTINA GİBİ ESTİLER”
Müdür Harktı’nın konuşmasının ardından öğrenciler sahne aldı. Türkiye’nin çeşitli yörelerine ait halk oyunlarının sergilendiği gösteriler, etkinliğe katılanlardan tam not aldı. Gecenin sonunda konuşma yapan Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, “Öğrencilerimiz gerçekten fırtına gibi estiler, bizlere çok mutlu bir gece yaşattılar. Kendilerine çok çok teşekkür ediyorum. Okul müdürümüz başta olmak üzere; değerli öğretmenlerine, çalıştırıcılarına ve hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

 

DOĞAN AKŞİT  

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER