Doğan; “Yeni işyerlerinin açılmasını destekleyeceğiz”

Köseoğlu Çarşısı’nı ziyaret eden Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, “Yeni işyerlerinin ve umut merkezlerinin açılmasını destekleyeceğiz. Böylelikle hem mahallelerimizi kalkındıracağız hem de istihdam sayılarını arttıracağız” diye konuştu.

Doğan; “Yeni işyerlerinin açılmasını destekleyeceğiz”

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Süzek Doğan, seçim çalışmaları kapsamında Köseoğlu Çarşısı’nı ziyaret etti. Çarşı esnafını tek tek gezen ve hayırlı işler dileyen Başkan Adayı Doğan esnafların sorun ve taleplerini dinledi. Projelerini anlatan Doğan, 31 Mart Yerel Seçimleri’nde destek istedi. Esnaf, Doğan’ı sevgi ve ilgiyle karşılayarak seçimde kendisine başarılar diledi. Ziyaretlerin ardından DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulunan ve seçim çalışmalarını değerlendiren Şeniz Doğan; “Çalışmalarımız çok güzel gidiyor. Her gün büyüyerek devam ediyoruz. Köseoğlu Çarşısı’ndaki esnafımızı ziyaret ettik. Bizi çok güzel karşıladılar. Kadınların ve gençlerin ilgisi çok fazla. Bizleri kendilerinden biri gibi gördüklerini söylüyorlar. Ekonomik krizde esnafımızın yanında olmak istiyoruz. Yeni işyerlerinin ve umut merkezlerinin açılmasını destekleyeceğiz. Böylelikle hem mahallelerimizi kalkındıracağız hem de istihdam sayılarını arttıracağız” dedi.

“ÖNCELİĞİMİZ DEZAVANTAJLI MAHALLELERİMİZ OLACAK”

Esnafın ekonomik krize çözüm bulunmasını talep ettiğini söyleyen Doğan şunları aktardı: “Özellikle genç işsizlik oranı çok fazla. Kadınlarımızın çok fazla sorunu var. Çocukları için kreş ve etüt merkezleri talep ediyorlar. Biz onlara yardımcı olacağımıza ve arkalarında olacağımıza söz verdik. Bizler her mahalleye eşit hizmet şiarıyla yola çıktık. Önceliğimiz dezavantajlı mahallelerimiz olacak. Yeni projelerimizle ve bütçemizle o mahallelere hizmet götüreceğiz.”

“MERKEZEFENDİ’DE DEĞİŞİM ZAMANI GELDİ”

Yerel Seçimler öncesinde yapılan anket sonuçlarını değerlendiren Başkan Adayı Doğan; “Anketler yaptırıyoruz. Kamuoyu araştırmaları yaptırıyoruz. Nabız ölçüyoruz. ‘Mart’ın sonu bahar’ diyoruz. Gerçekten çok güzel dönütler var. Her gün büyüyerek gidiyoruz. Sonuçlar bizi mutlu ediyor. Çok umutluyuz. Biz bu işi başaracağız ve kazanacağız. Bizler hizmet etmek istiyoruz. Üretime dair projelerle yola çıktık ve iddialıyız. Merkezefendimizi güzelleştirmek istiyoruz. Hiç kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklamak istiyoruz. 31 Mart’ta tüm Merkezefendililerden destek istiyoruz. Şahsıma fırsat verilmesini istiyorum. Başkanları buralara getiren vatandaşların oyu. Bir kadın, bir genç, bir anne ve bir vatandaş olarak ‘artık Merkezefendi’de değişim zamanı geldi’ diyorum. Vatandaşlarımızın desteklerini bekliyorum” diye konuştu.

PINAR ÇANKAYA- İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211