Ehl-i Beyt Derneği’nden Hz. Fatimetü Zehra için lokma hayrı

Denizli Ehl-i Beyt Derneği, Peygamber Efendimizin kızı Hz. Fatimetü Zehra’nın doğum günü ve Müslüman Kadınlar Günü nedeniyle Çınar Yeni Camii'nde lokma hayrı düzenledi.

Ehl-i Beyt Derneği’nden Hz. Fatimetü Zehra için lokma hayrı

Denizli Ehl-i Beyt Derneği, Peygamber Efendimizin kızı Hz. Fatimetü Zehra’nın doğum günü ve Müslüman Kadınlar Günü nedeniyle Çınar Yeni Camii'nde 2 bin kişilik lokma hayrı düzenledi.

Lokma hayrına; Denizli Ehl-İ Beyt Derneği Başkanı Yalçın Bedel’in yanı sıra, İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, üyeler ve vatandaşlar katıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Dernek Başkanı Yalçın Bedek, “Peygamberimizin; ‘gözümün nuru, kadınların başı’ dediği kızı Hz. Fatimetü Zehra’nın doğum günüydü. Aynı zamanda kadınlar ve anneler için lokma hayrı etkinliği gerçekleştirdik. Denizlililer, etkinliğimize yoğun gösterdi. Bizi yalnız bırakmayan Denizli halkına çok teşekkür ederim. Etkinliklerimizi kısıtlı bütçelerle ve dernek üyelerinin desteğiyle yapmaya çalışıyoruz. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’dan bu konuda destek bekliyoruz” dedi.

GAMZE ŞAFAK

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211