FABRİKASYON ÜRÜNLERİ KADINLARIN ELİNDE TASARIMA DÖNÜŞÜYOR

Gizem Hobi Kırtasiye Satış Sorumlusu 55 yaşındaki Arif Can, 15 Mayıs Mahallesi’ndeki dükkânda 4 yıldır MDF ürünlerin satışını gerçekleştiriyor. Tepsi, şemsiyelik, şifonyer, biblo, masa, tabure gibi ürünler, Denizlili kadınların elinde tasarıma dönüşüyor.

Satış Sorumlusu 55 yaşındaki Arif Can, uzun yıllar kırtasiye işinde çalıştı. Emekli olduktan sonra sevdiği işten kopamayan Can, 4 yıl önce 15 Mayıs Mahallesi’ndeki Gizem Hobi Kırtasiye’de işe başladı. Dükkânda kırtasiyenin yanı sıra MDF ürünlerin de satışını gerçekleştiren Arif Can, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu.

Ürünlerin Tokat ve Adana’daki fabrikalarda yaptırıldığını, ardından Denizli’ye getirildiğini söyleyen Can; “ Fabrikalarda planlanan, çizilen ve birleştirilen ürünler bize geliyor. Biz de bu ürünleri özellikle Halk Eğitim Merkezi’ndeki kursiyerlere, ev hanımlarına ve meraklılarına satıyoruz. Bu ürünler boyandığında ortaya çok güzel tasarımlar çıkıyor. Fabrikasyon ürünler Denizli’ye geliyor ve Denizlili kadınların elinde tasarıma dönüşüyor. Tepsi, şemsiyelik, şifonyer, biblo, masa, tabure gibi her türlü ürün mevcut. Müşterilerimizin isteğine göre tasarım ürünler de yaptırabiliyoruz. Çizimini, ölçülerini alıyoruz. Yaptırıp, getirtiyoruz” dedi.

“HERKESİN BÜTÇESİNE UYGUN ÜRÜNLERİMİZ VAR”

Ürünlerin fiyatları hakkında da bilgiler veren Satış Sorumlusu Can; “Fiyatlar 3 Lira 50 Kuruş’tan başlıyor, kademeli olarak çıkıyor. Boya ile birlikte sattığımız için boyanın ağırlığına göre fiyatlar değişiyor. Herkesin bütçesine uygun ürünlerimiz var” diye konuştu.

STRES ATMAYA BİREBİR

Denizlililere çağrıda bulunan Arif Can; “MDF ürünleri alıp, boyayarak hem el emeğinizle tasarım ürünlere sahip oluyorsunuz hem de stres atıyorsunuz. Evlerinizi süsleyecek, eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak, hayal gücünüzü konuşturabileceğiniz bir hobi. Herkese tavsiye ederim.” ifadelerini kullandı.

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER