HATİCE VE BARIŞ AŞKLARINI NİKAHLA TAÇLANDIRDI

Dormakaba Türkiye Çözüm Satışları Mühendisi Hatice Acar ile Koç Holding Yetenek Yönetimi ve Organizasyonel Gelişim Yöneticisi Barış Özçifçi mutluluğa ‘evet’ diyerek, aşklarını rüya gibi bir düğünle taçlandırdı.

HATİCE VE BARIŞ AŞKLARINI NİKAHLA TAÇLANDIRDI

Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Semra Akça Acar ve Hasan Acar çiftinin biricik kızları Dormakaba Türkiye Çözüm Satışları Mühendisi Hatice Acar, Türk Telekom emeklisi Adnan Özçifçi ve emekli İsminaz Özçifçi’nin oğulları Koç Holding Yetenek Yönetimi ve Organizasyonel Gelişim Yöneticisi Barış Özçifçi ile rüya gibi bir düğünle dünya evine girdi. Denizli Kültür Sitesi’nde düzenlenen nikah törenine; Denizli Valisi Hasan Karahan, Son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve eşi Ayşen Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Serinhisar Belediye Başkanı Mehmet Kobaş, Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Denizli Belediyesi eski Başkanı Ali Aygören, Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akça, Akça Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Üyeleri Şakir Akça, Hüseyin Akça, Erol Akça ile çiftin akrabaları, dostları ve davetliler katıldı.

NİKAHI ZOLAN KIYDI, ZEYBEKCİ VE 12 KİŞİ ŞAHİT OLDU
Genç çiftin nikahını Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. Hatice ve Barış’ın mutluluğuna ise; son Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve eşi Ayşen Zeybekci, AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, Denizli Valisi Hasan Karahan, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Denizli Belediyesi eski Başkanı Ali Aygören, Mustafa Acar,Mert Acar, Bora Özçifçi, Ezgi Tatlı, Neslişah Şatıroğlu ve Gökalp Öktenşahitlik etti.

ŞENLİK HAVASINDA BİR DÜĞÜN
Genç çiftin düğünü ise Dedeman Otel’de gerçekleşti. Düğün, Hatice ve Barış’ın ilk danslarıyla başladı. Şenlik havasında geçen düğünde; orkestra seslendirdiği şarkılarla ve bando takımı çaldıkları müziklerle davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

“ÇOK MUTLUYUZ”
Duygu ve düşüncelerini DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne aktaran Hatice ve Barış çifti; “Çok mutluyuz. En mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan akrabalarımıza, dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Mutlu, huzurlu ve sevgi dolu bir evlilik bekliyoruz” dedi.

DÜĞÜN ANTALYA’DA DEVAM ETTİ
Genç çiftin düğünü Antalya’da da devam etti. Porto Bello Otel’de düzenlenen düğüne; Kalsis Genel Müdürü Ömer Erdoğan ve eşi Sevgi Erdoğan, Koç Holding İnsan Kaynakları Direktörü Özgür Burak Akkol, Koç Holding İnsan Kaynakları Koordinatörleri Önder Korkmaz ile Melih Nakaş ve çok sayıda davetli katıldı. Hatice ve Barış çiftinin dansıyla başlayan düğünde davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendi. 

PINAR ÇANKAYA-ALPER PARLAK – MEHMET ÜNLER 

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2018, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER