İldiz, ‘alnımız açık gidiyoruz’ dedi ve…

Yukatel Denizlispor’u 9 yıl sonra Süper Lige çıkartan Yücel İldiz ayrılığın ardından ilk kez konuştu. Kurt hoca, “Denizlispor’a bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. Yönetim kurulu görevimizi son verme kararı almış. Saygı duyuyorum. Ayrıca bununla gurur duyuyorum. Açık ve net bir şekilde söyleyeyim. Alnımız açık gidiyoruz. Müsterih olarak gidiyorum” dedi.

Yukatel Denizlispor’da yönetim kurulunun aldığı karar sonrası görevine son verilen Teknik Direktör Yücel İldiz, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde takımla ve personelle vedalaştı. Kurt hoca saat 19:30’da da yardımcılarıyla birlikte kulüpten ayrılarak Denizlispor macerasına son verdi.

“SON DERECE MÜSTERİHİM”

Çıkışta özel açıklamalarda bulunan İldiz, Denizlililerle et ve tırnak gibi olduklarını ifade ederek, “ Yaklaşık 1.5 sezondur Denizli’deyiz. Gerçekten Denizlililerle et ve tırnak gibi olmuştuk. Hakikaten çok güzel günler yaşadık. Geldiğimiz günden bugüne kadar bizi destekleyen tüm Denizlispor camiasına, Denizlililere çok teşekkür ediyorum. Ben ve ekibim açıkçası buradan alnımız açık, başımız dik ayrılıyoruz. Son derece müsterihim. Hem burada yaptığımız işlerle, hem birlikte yaptığımız çalışmalarla gurur duyuyorum. Denizlispor’a bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. Yönetim kurulu görevimizi son verme kararı almış. Ona da saygı duyuyorum. Ayrıca bununla da gurur duyuyorum. Açık ve net bir şekilde söyleyeyim. Alnımız açık gidiyoruz. Müsterih olarak gidiyorum” dedi. İstanbul’un yolunu tutan tecrübeli teknik adam, ayrılıkla ilgili bir basın açıklaması da yapacağını sözlerine ekledi.

“CAMİAYA SELAM VE SAYGILAR”

Yeşil-siyahlıların kendisiyle yolların ayrılmasının ardından taraftarların sosyal medyada ve farklı mecralardaki tepkisinin sorulmasına üzerine kurt hoca, “ Söyleyeceklerimi söyledim. Tüm camiaya selam ve saygılar Denizlispor’a bundan sonra başarılar” demekle yetindi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 10:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER