İşte Muhammet Subaşıoğlu’nun 1 günü

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi ekibi tarafından adım adım takip edildi. Başkan Subaşıoğlu’nun gün boyu gerçekleştirdiği ziyaretlerde renkli görüntüler yaşandı.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kalırken; Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu seçim çalışmalarına daha da hız verdi.

DRT Denizli Televizyonu ve Denizli Gazetesi Muhabiri Pınar Çankaya, Başkan Subaşıoğlu ile 1 gün geçirdi ve ortaya renkli görüntüler çıktı.

Sabah 08:20’de Başkan Subaşıoğlu’nun evden alınmasıyla başlayan program, gün boyu gerçekleştirilen ziyaretlerle devam etti.

Saatler gece yarısını gösterdiğinde program sona erdi. Çalışmaların yoğun olduğunun altını çizen Başkan Subaşıoğlu, “ben küçük evladımı neredeyse 2 aydır görmüyorum. Ben eve gittiğimde ve sabah evden çıktığımda uyuyor oluyor. Bu bir fedakarlıktır. Ailenin de fedakarlığı gerekiyor” dedi.

“EN ÖNEMLİ KONU; MERKEZEFENDİ’YE GÖNÜLDEN HİZMET ETMEK”

Biraz yorgun ancak huzurlu hissettiğini belirten Başkan Subaşıoğlu; "Yoğun tempoda güzel bir gün oldu. Hemşehrilerimizle bir araya geldik. Güzel istişarelerimiz oldu. Güzel ve verimli bir gün oldu. bu işte gönülden gelerek yaparsanız başarılı olma ihtimaliniz yükseliyor. Merkezefendi’ye gönülden gelerek hizmet etmek en önemli konu. Geri kalan her şey teferruat. Merkezefendiye gönülden gelerek, büyük bir tutku ve aşkla hizmet etmek en önemli konudur. Bunun dışındaki her konu, bize göre bir detay." dedi.

PINAR ÇANKAYA

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 19:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211