Kalpleri eriten kampanya; Askıda Ekmek Gibi, “Buzlukta Dondurma”

Sıcak yaz günlerinde herkesi düşünen anlamlı kampanya Denizli Özkaymak Dondurma’dan geldi. ‘Buzlukta Dondurma’ kampanyası, Denizlili vatandaşların takdirini topladı.

Dondurma; herkesin sevdiği, özellikle yaz mevsiminin vazgeçilmez lezzetlerinden bir tanesi. Hem ferahlatıyor, hem de çok lezzetli. “Küçük büyük herkes dondurma yemeli” diyen Denizli Özkaymak Dondurma, hayata geçirdiği bir kampanya ile tüm Denizlililerin kalbini kazandı.

Denizli Şekerciler ve Pastacılar Odası Başkanı Abdurrahman Demirdak ve oğlu İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Gıda Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencisi Şamil Mete Demirdak tarafından hayata geçirilen ‘Buzlukta Dondurma’ kampanyası, canı dondurma isteyen ancak üzerinde parası olmayan herkes için başlatıldı.

Kampanyaya ilişkin konuşan Şamil Mete Demirdak; “Yaz sıcaklarında bir nebzede olsa serinleten bir lezzet dondurma. Günün hangi saati olursa olsun hemen herkes dondurma yemek ister. Ama bazı durumlar var ki bu hepimizin başına gelebilir. Cebimizde para olmayabiliyor. Biz Özkaymak Dondurma olarak bu durumu düşündük ve ‘Buzlukta Dondurma’ kampanyamızı hayata geçirdik. Canı isteyen o anda üzerinde parası olmayan 7’den 70’e herkes için bizim buzlukta dondurmalarımız var. Hiç düşünmeden ve çekinmeden buraya gelip; ‘Ben buzluktan bir dondurma istiyorum’ diyebilir. Herkesin bildiği askıda ekmek uygulaması gibi bizimde askıda değil ama ‘Buzlukta Dondurma’larımız var ve parası olmayan ama canı dondurma isteyen herkesi hazır şekilde bekliyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2019, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER