KARAKAN, “TURİZMCİLER OLARAK 2019 YILINDAN UMUTLUYUZ”

Colossae Thermal Hotel Genel Müdürü Şeref Karakan, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nde 2018 turizm yılını değerlendirdi ve yılbaşı programını açıkladı. Karakan, “Bir yılın sonuna geldik. 2018 yılında turizm, ülkemiz ve Denizli açısından olumlu geçti. Ben inanıyorum ki; 2019 yılında bu güzellikler devam edecek.” dedi.

KARAKAN, “TURİZMCİLER OLARAK 2019 YILINDAN UMUTLUYUZ”

2018 yılına acısı ve tatlısıyla veda etmek için geri sayım başladı. Yılbaşını doğa harikası Pamukkale’de geçirmek isteyenler için Colossae Thermal Hotel, sürpriz yılbaşı programı hazırladı. Colossae Thermal Hotel Genel Müdürü Şeref Karakan,  DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nde 2018 turizm yılını değerlendirdi ve yılbaşı programını açıkladı.

Colossae Thermal Hotel Genel Müdürü Karakan, “Bir yılın sonuna geldik. 2018 yılında turizm, ülkemiz ve Denizli açısından olumlu geçti. 2016 yılına göre çok çok iyi geçti. Ben inanıyorum ki; 2019 yılında bu güzellikler devam edecek. 2018 yılında ülkemize dünyanın her yerinden turist geldi. Hizmet sektörünün biraz yüzü güldü. Onun için umutlarımız çok iyi, beklentilerimiz çok iyi. Yılbaşı rezervasyonlarına gelecek olursak, şuanda doluluk oranlarımız çok iyidir. Yüzde 95în üzerinde doluluğumuz var. Yüzde yüz diyebiliriz. Bölgemizdeki otellerinde doluluk oranlarına ulaştığına inanıyorum. Bu da gösteriyor ki; Denizli, Pamukkale bölgesinde termal, kültürel anlamında beklentilerin her geçen yükseldiğini görüyoruz. Bu trendin yükselmesinde Valimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Şubaşıoğlu ve DENTUROD’un verdiği destekler çok önemlidir. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan özellikle fuarlar turizm sektörünün önünü açmak için destek veriyor. Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin Bölgenin tanıtımıyla ilgili olarak büyük çaba harcıyor.

Biz yılbaşı hazırlıklarımızı tamamlamış durumdayız.  Bölgemize gelecek konuklarımız için sürpriz aktiviteler hazırladık. İnşallah konuklarımızı en iyi şekilde hazırlayıp, mutlu ayrılmalarını sağlayacağız. Biz otel olarak, ülkemizde tanınış sanatçıyla program hazırlıyoruz. Bu yılbaşında Ayşen Birgör ve Neva Edizel sahne alacaklardır. Sanatçılarımızın iyi olması rezervasyonların zirve yapmasına neden oldu. Denizli ve çevresindeki konuklarımı yılbaşı etkinliğimize bekliyoruz. Sektörümüzü destekleyen Denizlililer çok borcumuz var.” dedi.

MUHAMMET KARAÇAY- ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2018, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER