Mehmet Uğur Tatar artık resmen aday!

Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde 29 Temmuz 2017’de basın açıklaması düzenleyerek bağımsız olarak Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan Mehmet Uğur Tatar, evrakları Denizli İl Seçim Kurulu Müdürlüğü’ne teslim ederek resmen aday oldu.

Mehmet Uğur Tatar artık resmen aday!

29 Temmuz 2017’de Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde (DGC) basın açıklaması düzenleyen Denizli’nin yakından tanıdığı siyasetçi Mehmet Uğur Tatar, bağımsız olarak Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı.

DGC’de yapılan basın açıklamasının hemen ardından çalışmalara başlayan Tatar, ilk olarak kenti alfabetik sıralamaya aldı.

Yapılan programlamaya göre kentin tüm ilçe ve mahallelerine giden Tatar, halkın sorunlarını yerinde dinledi. Sorunları tek tek not alan Tatar, adaylık resmi başvuru dosyasını Denizli İl Seçim Kurulu Müdürü Faruk Kanber’e teslim ederek artık resmen aday oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Tatar; “31-Ocak-2018’de, Denizli merkez ilçelerimiz hariç, Alfabetik sıraya göre Acıpayam ilçemizden başlatmış olduğumuz seçim çalışmalarımı, 17 ilçe merkezimiz ve 401 Mahalle halkımızı ziyaret ederek 22 Ekim 2018’de Tavas ile tamamladık. 29 Temmuz 2017’de düzenlemiş olduğum basın toplantısında, 2019 yerel seçimleri için açıklamış olduğum Bağımsız Denizli Büyükşehir Belediye Başkan adaylığımın resmi başvuru dosyasını, söz verdiğimiz gibi Bağımsız Aday olarak, Denizli İl Seçim Kurulu Müdürü Sayın Faruk Kanber’e teslim ettim. Seçimlerin, Denizlimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

PINAR ÇANKAYA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221