Milletvekili Sancar, DRT Denizli yeni medya merkezini ziyaret etti

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Av. Arif Suna ile Gazeteci Ömer Yurtseven, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nin yeni medya merkezini ziyaret etti. Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kemal Kaya ile görüşen Milletvekili Sancar, Av. Suna ve Gazeteci Yurtseven yeni merkezin DRT ailesine ve Denizli’ye hayırlı olmasını diledi.

Denizli ve Ege Bölgesi’nin iddialı medya grubu DRT Denizli’nin yeni medya merkezine ziyaretler sürüyor.

Son olarak, CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, CHP Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi ve Grup Başkanvekili Av. Arif Suna ile Gazeteci Ömer Yurtseven, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nin yeni medya merkezini ziyaret etti.

Milletvekili Sancar, Av. Suna ve Gazeteci Yurtseven DRT Denizli TV ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kemal Kaya ile görüştü.

Milletvekili Sancar, yeni merkezin DRT ailesine ve Denizli’ye hayırlı olmasını dileyerek Genel Yayın Yönetmeni Kaya’ya çiçek takdim etti. “Denizli’ye çok yakışan bir merkez olmuş” diyen Milletvekili Sancar sözlerinin devamında; “DRT TV ve Denizli Gazetesi’nin yeni hizmet binası çok modern ve çok şık olmuş. Denizli’ye haber alma konusunda uzun yıllardır güzel hizmetler veren, gazetecilik ve televizyonculuklarıyla kentimize güzel organizasyonların habercisi olan DRT ailesini tekrar tebrik ediyoruz. Yeni medya merkezinin işadamlarımıza, işçilerimize ve emekçilerimize hayırlı, şehrimizin lehine olan, güzel haberler duyurmasını diliyoruz” dedi. Görüşmenin ardından Milletvekili Sancar ve beraberindekiler yeni merkezi gezerek DRT personeline başarılar ve kolaylıklar diledi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER