Müdür Oğuz ve Zorhan Sancar’dan DRT’ye hayırlı olsun ziyareti

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Denizli Belediyesi Eski Belediye Başkan Yardımcısı Zorhan Sancar, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’nin yeni medya merkezini ziyaret etti. Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kemal Kaya ile görüşen Müdür Oğuz ve Sancar yeni merkezin DRT ailesine ve Denizli’ye hayırlı olmasını diledi.

Müdür Oğuz ve Zorhan Sancar’dan DRT’ye hayırlı olsun ziyareti

Denizli ve Ege Bölgesi’nin iddialı medya grubu DRT Denizli’nin yeni medya merkezine ziyaretler sürüyor.

Son olarak Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Denizli Belediyesi Eski Belediye Başkan Yardımcısı Zorhan Sancar, yeni merkezi ziyaret etti.

DRT Denizli TV ve Denizli Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kemal Kaya ve Reklam ve Pazarlama Müdürü Arif Zor ile görüşen Müdür Oğuz ve Sancar, yeni merkezin DRT ailesine ve Denizli’ye hayırlı olmasını diledi. Merkezi gezen Müdür Oğuz; “Denizli Radyo Televizyonu, Denizli’de bir marka. Her şeyden önce böyle güzel bir mekâna kavuşmalarından dolayı DRT ailesini içtenlikle tebrik ediyorum. Çok güzel ve şık bir mekan olmuş. Çok beğendik. Öncelikle DRT ailesine sonrasında da Denizlimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER