MUTLULUĞUN ADRESİ RAVZA MODA GELİNLİK ARTIK FATİH MAHALLESİ'NDE

MUTLULUĞUN ADRESİ RAVZA MODA GELİNLİK ARTIK FATİH MAHALLESİ'NDE

2016 yılında Zeynep Arslan tarafından Denizli’de açılan Ravza Moda Gelinlik, Servergazi Mahallesi’ndeki şubesini Fatih Mahallesi’ne taşıdı. Görkemli bir törenle gerçekleştirilen açılışta Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ve Denizli İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Nazmi Çiçek de yer aldı.

Gelinlik, nişanlık, abiye, damatlık, özel tasarımlar ve daha pek çok ürün çeşidiyle 2016 yılından beri Denizli’ye hizmet sunan Ravza Moda Gelinlik, Servergazi Mahallesi’ndeki şubesini Pamukkale İlçesi Fatih Mahallesi’ne taşıdı. Yeni yerin açılışı ise görkemli bir törenle yapıldı. Açılışa; Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Denizli İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Nazmi Çiçek ve davetliler katıldı. Açılış kurdelesini; Başkan Çelik, Müdür Çiçek, İşletme Sahibi Zeynep Arslan ve İşletme Ortağı Beste Düğün Salonu Sahibi Kerim Kalfa kesti. Yeni şube ve ürünler katılımcılar tarafından oldukça beğenildi.

“CESARETLERİNDEN ÖTÜRÜ TEBRİK EDİYORUM”
Açılışta yer alan Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik; “Şu anda ekonomik bir bunalım söz konusu. Cesaretle böyle bir işletmeyi açtıkları için tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Allah bol kazanç, bol müşteri versin. Gençlerimiz evlensin. Güzel güzel gelinlikler, nişanlıklar, nikâhlıklar giysin. Ömür boyu mutlu olsunlar” diye konuştu.

“MAKİNELERİN ALTINDA BÜYÜDÜK”
Açılışa dair bilgiler aktaran İşletme Sahibi Zeynep Arslan, “ Çok heyecanlıyım. Müşterilerimizi büyük bir heyecanla bekliyoruz. Gelinlik, nişanlık, abiye, tesettür abiye, damatlık, gelin taçları ve çiçekleri, duvak yani ne ararsanız mevcut. Kişiye özel tasarımlarımızla da hizmet sunuyoruz. Modacılığı okuyarak bir yerlere gelemiyorsunuz. Bu işin piri olmak lazım. Çocukluktan yetişmiş olmak lazım. Biz çocukluğumuzu makinelerin altın büyüyerek geçirdik. Temelini, kuralını biliyoruz. Bu nedenle kişinin isteklerini daha iyi anlayabildiğimizi düşünüyorum. Bütün Denizli halkını şubemize bekliyoruz” dedi.

“ZEYNEP HANIM’A GÜVENİYORUZ”
İşletme ortağı Kerim Kalfa ise şunları aktardı: “Zeynep Hanım’a güvenerek bu işe girdik. Zeynep Hanım modayı çok iyi bilen biri. İsteyene istediği özelliklerde ürün dikebiliyor. Burada hem hazır hem de özel tasarım ürünler bulunuyor. Ben Zeynep Hanım’a güveniyorum. Başarılarının devamını diliyorum.”

 

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK

 

 
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER