OFF-ROAD VE ANTİKA ARAÇ MERAKI GARAJ AÇTIRDI

OFF-ROAD VE ANTİKA ARAÇ MERAKI GARAJ AÇTIRDI
Denizlispor Eski Başkanları’ndan ve Evliyaoğlu Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özsoy, off-road ve antika araçlara duyduğu ilgiyle ‘EVL Garage’yi açtı. 
 
Denizlispor aşkının ve işadamı kimliğinin yanı sıra off-road ve antika araçlara ilgi duyan Denizlispor Eski Başkanları’ndan ve Evliyaoğlu Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özsoy, Denizli 2. Sanayi Sitesi’nde ‘EVL Garage’yi açtı. İşadamı Özsoy, işletmesinde; oğulları Kemal Özsoy ve Kenan Özsoy’un katıldığı off-road yarışlarında kazandığı ödülleri de sergiledi. 
 
İŞADAMI ÖZSOY AFRİN ŞEHİTLERİNİ UNUTMADI 
EVL Garage açılışı ve Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan Mehmetçik için hayır yemeği veren Özsoy; “Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit olan askerlerimiz için böyle bir hayır düzenledik. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, geride kalanlara sabır diliyorum” dedi. 
“MERAKI OLANLARA TAVSİYE EDERİM”
Denizlispor’un önceliği olduğunu, off-road ve antika araçlarınsa tutkusu olduğunu belirten Özsoy; “3 tane evladım 2 tane gelinim var. 5 tane evladım olmuş oluyor. 6’ncı evladım da Denizlispor. Oğullarım off-road yarışlarına katılıyor. Türkiye genelinde yapılan yarışlarda Denizli’ye kazandırdıkları pek çok kupa var. Onlarla gurur duyuyorum. Denizlispor’un dışında 2 tane hobim var. Biri tesbih, diğeri de off-road araçları ve antika araçlar. Böyle bir sporu Denizli’ye tanıtmada emeğimiz var. Garajımızı da açtık. Aracı olanlar buraya gelip bakım yaptırabilir. Bu işe merakı olanlara tavsiye ederim. Gelip araçlarının bakımlarını yaptırsınlar, yarışsınlar ve off-road’ı Denizli’ye tanıtsınlar” diye konuştu. 
 
“AĞABEYİMLE EN BÜYÜK HOBİMİZ OFF-ROAD YARIŞLARI”
4 yıldır off-road yarışlarıyla ilgilenen 27 yaşındaki Evliyaoğlu Tekstil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kemal Özsoy ise off-road aşkının nasıl başladığını şu sözlerle anlattı: “ATV motorlarla dağlarda geziyorduk. Babamın da doğa gezilerine ve bu tür araçlara ilgisi vardı. İlk olarak Yatağan’da düzenlenen yarışlara katıldık. Yarışmada derece alınca devamının gelmesi gerektiğini düşündük. Ulusal yarışlara katıldık ve başarı elde ettik. 1 hafta sonra Sakarya’daki yarışlarda olacağız. Ağabeyimle en büyük hobimiz off-road yarışları. Herkese tavsiye ederim.”
KENAN VE KEMAL’İN EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ AĞABEYLERİ; OSMAN ÖZSOY 
Kenan ve Kemal Özsoy’un off-road yarışlarında en büyük destekçisi ağabeyleri Evliyaoğlu Tekstil Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Özsoy. Kardeşleriyle gurur duyduğunu söyleyen Osman Özsoy; “Kardeşlerimin Denizli’ye kupalarla dönmesi gurur verici. Her zaman arkalarındayım. Her yarışta onlara destek oluyorum. Kardeşlerimi başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Kardeşlerim benim başımın tacı. Onlarla gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı. 
 
PINAR ÇANKAYA- DOĞAN AKŞİT 
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER