“OSMAN BAŞKANIMIN YANINDAYIM, TAM DESTEK DEVAM EDİYORUM”

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olarak seçmenin karşısına çıkan İş İnsanı Fatma Subaşı, mevcut Başkan Osman Zolan’ın aday gösterilmesini değerlendirdi. Başkan Zolan’ın yeniden aday gösterilmesine çok sevindiğini söyleyen Subaşı, “Başkanımızın güzel projeler yapacağına inanıyorum. Ben Osman Başkanımın yanındayım, tam destek devam ediyorum” dedi.

“OSMAN BAŞKANIMIN YANINDAYIM, TAM DESTEK DEVAM EDİYORUM”

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde AK Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olarak seçmenin karşısına çıkan İş İnsanı Fatma Subaşı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mevcut Başkan Osman Zolan’ın yeniden aday gösterilmesini değerlendirdi. Başkan Zolan’ın yeniden aday gösterilmesini beklediğini ifade eden İş İnsanı Subaşı, “Denizli ve şahsım adına sevindim. Uzun yıllar yurtdışında kaldım. 4 yıl önce de Denizli’ye döndüm. Her yaz tatilinde geldiğimde Denizli’nin daha da geliştiğini gördüm. Bu durum; Nihat Bey döneminde başladı ve Osman Bey döneminde devam etti. Osman Bey’in tekrar aday gösterilmesinde mutlu oldum. Kendisini ziyaret edip yanında olduğunu söyledim. Ben çalışmalarıma devam ediyorum. Bazen de ‘Aday olamadın neden çalışmalara devam ediyorsun?’ diye eleştiri alıyorum. Osman Başkanım ve Denizli halkı için çalışmalarıma devam ediyorum, her zaman da yanındayım. Daha önce kadın kollarında da görev almıştım. Bu işi zevk le yapıyorum. Denizlimiz için çok da güzel işler başardı. Osman Başkanımın 121 dev projesi vardı. ‘Merkezde ne varsa ilçelerde hatta mahallelerde de o olacak’ dedi. 121 dev projesinin büyük kısmını tamamladı. Ben kendisiyle gurur duyuyorum. Devamında da güzel projeler yapacağına da inanıyorum. Ben Osman Başkanımın yanındayım, tam destek devam ediyorum. Onun için şu anda muhtarlarımızı ziyaret ediyorum. Öncelikle oturduğum Pamukkale İlçesi’nden başladım. Pamukkale İlçe muhtarlarını bitirdikten sonra Merkezefendi İlçe muhtarlarımı ziyaret edeceğim” diye konuştu.

“CUMHURBAŞKANIMIZ DENİZLİ’YE MÜJDELERLE GELİYOR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Denizli ziyaretini de değerlendiren Şubaşı, şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gelmesi nedeniyle heyecanlıyım. 2 gündür heyecanımdan uyuyamıyorum. Kendisini yakından görmek nasip olacak. Daha önce çok yakın olamamıştım. Önceleri yurtdışındaydım, önceki gelişimde ise şehir dışında, mermer fuarındaydım. Bu sefer inşallah yanında olacağım. Gerçekten çok mutluyum. Cumhurbaşkanımız her geldiğinde Denizli’ye müjdelerle geliyor. Bu gelişinde toplu açılış töreni de yapacak. Buradan tüm Denizli halkına seslenmek istiyorum. Osman Zolan Başkanımız, Nihat Zeybekci Bakanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yakışır bir karşılama yapalım istiyorum. Tüm Denizli halkını Delikliçınar Meydanı’na davet ediyorum. Çok güzel karşılama yaparsak çok güzel olur diye düşünüyorum”

CANSU KARACIK YAZICI- MEHMET ÜNLER​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205