Özkan; “31 Mart akşamı tarihin en yüksek oy oranıyla ipi göğüsleyeceğiz”

DRT Denizli ekranlarında yayınlanan ‘Özel Söyleşi’ programında konuşan AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan; “Tarihin en yüksek oy oranıyla hemşerilerimizin destek ve teveccühüyle 31 Mart akşamı ipi göğüsleyeceğiz” dedi.

Özkan; “31 Mart akşamı tarihin en yüksek oy oranıyla ipi göğüsleyeceğiz”

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, DRT Denizli ekranlarında yayınlanan ve Cansu Karacık Yazıcı tarafından hazırlanıp sunulan ‘Özel Söyleşi’ programına konuk oldu. 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimleri ve yapılan çalışmaları değerlendiren Milletvekili Özkan; “Osman Zolan başkanımızın Denizli’de 19 ilçemizde yaptığı hizmetler ortada. Denizli’yi modern belediyecilik, çevreci, yeşil belediyecilik, akıllı belediyecilik anlayışına yaptığı vizyon çalışmalarıyla Ege’nin ve Türkiye’nin en güzel, temiz şehirleri içerisine soktu. Şimdi Denizlili CHP’ye gönül vermiş hemşerimizde özellikle Osman Zolan başkanımızın kendi mahallesine yaptığı 623 mahallemizde ortaya çıkan hizmetleri görüyor ve takdir ediyor. İnşallah bu seçimde Osman Zolan başkanımızın bizim partimizin de vizyonunda olduğu gibi her zaman bunları taşıdık.

Tevazuh, samimiyet ve gayretle milletimizin huzuruna çıkan gönül belediyeciliği anlayışını dünden bugüne en güzel şekilde temsil eden büyükşehir belediye başkanımızı inşallah Denizli’den tam not alacaktır. Tarihin en yüksek oy oranıyla hemşerilerimizin destek ve teveccühüyle 31 Mart akşamı ipi göğüsleyeceğiz. Hiçbir şüphemiz yok. Biz şimdiden milletimizin zaferi olacak 31 Mart seçim zaferimizin, cumhur ittifakının seçim zaferinin 19 ilçemize, Ege’ye, bütün ülkemize hayırlar, güzellikler getirmesini temenni ediyorum. Dostça memleketimiz için güzel hayaller kuran ve bu ülke için güzel hizmetler ortaya koymak isteyen kadroların centilmen şekilde yarışacağı bir seçim olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyoruz” dedi.

“81 İLDE YÜZDE 60’LARIN ÜZERİNDE CUMHUR İTTİFAKI ZAFERİYLE SONUÇLANACAK”

AK Parti ve Cumhur ittifakı olarak 31 Mart seçimlerinde Denizli’de 20’de 20 yapacaklarının altını çizen Özkan, Şunları akardı: “Milletimiz Cumhur İttifakı’nı tanıdıkça, bizim memlekete aşkımızı, sevdamızı gördükçe; onlar bu Cumhur İttifakı’nın beka mücadelesi verdiğimiz bu dönemde Türkiye’nin aydınlık yarınlara çıkması için bu davaya gönül vereceklerine biz yürekten inanıyoruz. Cumhur İttifakı’na birlik, beraberlik ve dayanışmamızı ortaya koyacağız. Buldan’ın şimdiden seçiminin bittiğini biliyoruz. Bütün ilçelerimizi her birisi Cumhur İttifakı’nın adayları etrafında kenetlenerek tarihin en yüksek seçim zaferini hayata geçireceğiz. Denizli’de ezber bozan bir seçim zaferiyle, 81 ilde yüzde 60’ların üzerinde Cumhur İttifakı zaferiyle sonuçlanacak biz sonucu 31 Mart akşamı yaşayacağız. 20 merkezde yani 19 ilçemizde büyükşehirde 20’de 20 yapacağız. Aynen plakamız gibi.”

CANSU KARACIK YAZICI

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER