Pekdemir ailesinin yeni üyesi “Yusuf Asaf”

Denizli'nin tanınmış iş adamlarından Pekdemir Marketler zinciri sahibi Abidin Pekdemir 3’üncü kez dede olmanın mutluluğunu yaşadı. Hakkı ve Nevruz Pekdemir çifti ilk çocukları Yusuf Asaf’ı kucaklarına aldı.

Pekdemir ailesinin yeni üyesi “Yusuf Asaf”

Denizli'nin tanınmış iş adamlarından Pekdemir Marketler zinciri sahibi Abidin Pekdemir ve Gönül Pekdemir, 3’üncü torununu kucakladı. Hakkı ve Nevruz Pekdemir çiftinin ilk çocukları Özel Sağlık Hastanesi’nde dünyaya geldi. Pekdemir çifti bebeklerine ‘Yusuf Asaf’ ismini verdi. Sezaryen doğum ile dünyaya gözlerini açan Yusuf Asaf, 2 bin 910 gram ağırlığında ve 48 santimetre uzunluğunda doğdu. Yakınları da bu mutlu günlerinde Hakkı ve Nevruz Pekdemir çiftini yalnız bırakmadı.

“İLK ÇOCUĞUMUZU KUCAĞIMIZA ALDIK”

Baba olmanın mutluluğunu yaşadığını söyleyen Hakkı Pekdemir; “Baba olduğum için çok heyecanlıyım. İlk çocuğumuzu kucağımıza aldık. Allah isteyen herkese nasip etsin. Oğlumuz vatanına milletine hayırlı bir evlat olsun. Ömrü güzel olsun” dedi.

“ÇOK GÜZEL BİR DUYGU”

Anne Nevruz Pekdemir ise; “Hala heyecanlıyım. Çok güzel bir duygu. Allah bu duyguyu yaşamayı herkese nasip etsin. Ailesine, vatana hayırlı, imanlı bir evlat olsun” diye konuştu.

“BÜYÜK BİR MUTLULUK YAŞIYORUZ”

3’üncü torununu kucaklayan dede Abidin Pekdemir şunları söyledi: “Büyük bir mutluluk yaşıyoruz. Ailesine ve çevresine hayırlı bir evlat olmasını temenni ediyoruz. Anne ve babasına hayırlı olan çevresine, çevresine hayırlı olan devletine ve milletine de hayırlı olur. Allah isteyen herkese bu mutluluğu nasip etsin. Çocuklarımızı da kutluyoruz. Bizlere bu mutluluğu yaşattıkları için onlara çok teşekkür ederim.”

Nevruz Pekdemir, Hakkı Pekdemir, Yusuf Asaf Pekdemir

Aysun Pekdemir, Gönül Pekdemir, Nevruz Pekdemir, Hakkı Pekdemir, Yusuf Asaf Pekdemir, Abidin Pekdemir

Hatice Meydan, Hasan Meydan, Nevruz Pekdemir, Hakkı Pekdemir, Yusuf Asaf Pekdemir, Nuri Meydan, Sefa Meydan

Pınar Meydan, Tuğba Meydan, Nevruz Pekdemir, Hakkı Pekdemir, Yusuf Asaf Pekdemir, Şadiye Meydan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211