PEV Okulları, baharın gelişini kutladı

Pamukkale Eğitim Vakfı (PEV) Okulları, baharın gelişini kutlamak amacıyla şenlik düzenledi. Okul aile birliğinin oluşturduğu şenliğe; halk oyunları, jimnastik ve step gösterisi ile Suça Sürüklenen Çocuklar (SSÇ) Grubu konseri damga vurdu.

PEV Okulları, baharın gelişini kutladı

Bu yıl 25’inci kuruluş yılını kutlayan, Denizli’nin öncü eğitim kurumlarından olan Pamukkale Eğitim Vakfı (PEV) Okulları baharın gelişini oluşturdukları şenlikle kutladı.

Okul Aile Birliği tarafından Şato Garden’da düzenlenen şenliğe; okul yönetimi, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı. PEV Okulları Okul Aile Birliği Başkanı Hülya Akdere’nin konuşmasıyla başlayan Bahar Şenliği; ortaokul ve lise öğrencilerinin halk oyunları, step ve jimnastik gösterileriyle devam etti.

Gösterilerin ardından sahnede yerini alan ve avukatlardan oluşan Suça Sürüklenen Çocuklar (SSÇ) grubu verdikleri konserle dinleyenlerden tam not aldı.

Şişme oyun parkurunda, halat çekme yarışında, çuval oyununda ve eğitsel diğer oyunlarda kıyasıya yarışan katılımcılar gün boyu gönüllerince eğlendiler. Ahşap boyama, çocuk tekstil ürünleri, takı ve kitap stantları ise katılımcılardan büyük ilgi gördü.

Etkinlik hakkında bilgi veren Özel PEV Okulları İlkokul ve Ortaokul Müdürü Hilal Tortop; “Baharın gelişi hepimizde büyük bir heyecan uyandırıyor. Okul Aile Birliğimiz de baharın gelişini coşkuyla kutlamak adına bir şenlik düzenledi. Çocuklarımız ve aileleriyle eğlenceli bir gün geçiriyoruz. PEV Okulları olarak aile olmanın, 25’inci yılımızda da bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER