Turhan; “Hizmetin devamı için, AK Parti ile yola devam” Şeref Turhan kimdir?

DRT Denizli ve Denizi Gazetesi’ne ilçede gerçekleştirmeyi planladığı projelerini aktaran AK Parti Serinhisar Belediye Başkan Adayı Şeref Turhan; “Hizmetin devamı için, AK Parti ile yola devam” dedi.

Turhan; “Hizmetin devamı için, AK Parti ile yola devam” Şeref Turhan kimdir?

31 Mart yerel seçimlerine hızla yaklaşılırken, İlçe Belediye Başkan Adayları da çalışmalarını hızlandırdı. AK Parti Serinhisar Belediye Başkan Adayı Şeref Turhan da DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne konuştu. ilçenin sorunlarını bildiğini, yeni hedefler ve yeni projelerle yola çıktıklarını söyleyen Turhan; “Bu süreçte özellikle ailemin desteği hep benimle oldu. Onların bu desteği benim için de çok önemliydi. Öncelikle aileme çok teşekkür ediyorum. Ben ilçemin sorun ve sıkıntılarını, neye ihtiyacı olduğunu biliyorum. Ailemin, yakın dostlarımın ve çevremin de talebi doğrultusunda aday oldum. Serinhisar için teknik olarak projeler konusunda tam netleştirmedik. Ancak; hayvancılık alanının belirlenmesi, sera bölgemizin alt yapı ve teknik eksikliklerinin tamamlanması, ilçemizde üst yapının tamamlanması, Yatağan Mahallemizde kapalı pazaryeri ve düğün salonu ve kanalların düzenlenmesi şu anda gündemimizde olan ilk başlıklar” diye konuştu. Açıklamasının devamında seçmene de seslenen Turhan; “Hizmetin devamı için, AK Parti ile yola devam” ifadelerini kullandı.

ŞEREF TURHAN KİMDİR?

1974 yılı Serinhisar doğumlu olan Turhan, ilk ve orta öğretimini burada tamamladı. Daha sonra lise öğrenimini İzmir Torbalı Sağlık Meslek İisesi’nde devam ettiren Turhan, 1992 yılında da hem memuriyet dönemine başladı hem de Hacettepe Üniversitesi’nde Sağlık İdaresi Yüksekokulu’nda eğitimini tamamladı. Turhan, daha sonra Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilat ve çeşitli hastanelerde hastane müdürlüğü yaptı.

HATİCE DEMİR-MEHMET ÜNLER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211