TÜRKİYE'DE BÜYÜMEYE DEVAM EDEN PERSPECTIVE, DENİZLİ'DE İLK ŞUBESİNİ AÇTI

TÜRKİYE'DE BÜYÜMEYE DEVAM EDEN PERSPECTIVE, DENİZLİ'DE İLK ŞUBESİNİ AÇTI

Türkiye’de 10 şehir, 95 satış noktası ve 452 yurtdışı satış noktası bulunan Perspective markası Denizli’deki ilk şubesini açarak 15 mağaza ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Dünya standartlarında oluşturduğu kurumsal yapısı ve kalitesiyle, hizmet ve üretkenlik felsefesi ile Türkiye’nin önde gelen tekstil firmaları arasında yer alan ve 1973 yılında kurulan Kelebek Tekstil bünyesinde doğan Perspective markası Denizli’de ilk şubesini Pamukkale ilçesi Mehmetçik Mahallesi’nde açtı. Türkiye’de 10 şehir, 95 satış noktası ve 452 yurtdışı satış noktasına hizmet sağlayan Perspective, Denizli’de açılan şubesiyle birlikte 15’inci mağazayı açmanın gururunu yaşıyor. Açılışa dair açıklamada bulunan Mağaza Sahibi Cansu Kutluay; “Perspective günümüzde kendine güvenen kadınların iş ve sosyal yaşamlarında kendilerini şık, rahat, trend ve özel hissederek giyebileceği geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Perspective koleksiyonları Avrupa moda takvimleri ile eş zamanlı olarak her tarza uygun olarak iş yaşamında, davet ve kokteyllerde, özel günlerde hatta tatillerde bağımsız ve sosyal kadınların gardıroplarında yer almaktadır” dedi.

“DOĞA SİZİN GERÇEK EVİNİZ”
Perspective markasının 2018 İlkbahar- Yaz koleksiyonu hakkında da bilgiler veren Kutluay; “Doğada her şey değişimdir. Koleksiyon, doğaya dönüşün, kadının evinin doğa olduğunun altını çizerek doğalığa vurgu yapıyor ve kendini sıra dışı hissetmek isteyen kadınlara derin ve mütevazi bir doğallık vaat ediyor. Doğanın gerçek ev olduğu gerçeğini; baharı temsil eden floral etkiler, denizin ve gökyüzünün eşsiz mavisine parlak sarı ile yapılan vurgu, doğanın zenginliği ile uyumlu renklerle öne çıkartıyor. İnsanlara ve çevreye duyduğu saygıyı doğaya ait desen ve detaylarla zenginleştiriyor” diye konuştu.

PERSPECTIVE BEACHWEAR
Bu sene ilk kez Perspective mağazalarında yer alacak Beachwear Koleksiyonu’ndan söz eden Kutluay şunları söyledi: “Koleksiyon şehir hayatındaki şıklığı plajlara taşıyor. Perspective kadınına özel olarak hazırlanmış desenlerin kendine özgü yerleşim ve detaylarıyla estetik ve form arasındaki ilişkinin altını çiziyor.”

PINAR ÇANKAYA- ALPER PARLAK- TOLGA ALP DÜZGÖREN

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER